بررسی استعفای کی روش در نشست اضطراری هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

نسیم ورزش : هیات رئیسه فدراسیون فوتبال عصر یکشنبه تشکیل جلسه می دهد تا موضوع درخواست استعفای کی روش سرمربی تیم ملی را بررسی می کند.

 

استعفای کی روش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزرش ، این جلسه با حضور «مهدی تاج» رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تشکیل می شود. فدراسیون فوتبال اعلام کرد: پس از این نشست رئیس فدراسیون پاسخگوی سئوالات رسانه های گروهی خواهد بود.
موضوع حواشی پیرامون تیم ملی فوتبال ایران و استعفای کارلوس کی روش سرمربی تیم پس از آن مطرح شد که همزمان با آغاز اردوی تیم ملی فوتبال در امارات متحده عربی در ۱۳ دی، سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس در یک اظهارنظر رسانه ای گفته بود: اگر پرسپولیس و سایر تیم ‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا موفق نشوند و یا حتی پرسپولیس قهرمان لیگ برتر نشود، مقصر اصلی کی‌ روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و سازمان لیگ فوتبال است که برنامه ‌های او را پذیرفته‌ است.
همین اظهارنظر کافی بود تا سرمربی تیم ملی فوتبال در دومین روز برگزاری اردوی برون مرزی، به بازیکنان ملی پوش پرسپولیس تهران دستور دهد تا اردو را ترک کنند و به تهران بازگردند.
پس از این موضوع و در حالی که اردوی تیم ملی روز گذشته در امارات به پایان رسید، ملی پوشان بدون کارلوس کی‌ روش به ایران بازگشتند تا شائبه استعفای این مربی پرتقالی قوت بگیرد تا اینکه سرانجام شب گذشته کی روش در صفحه شخصی خبر استعفای خود را تائید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *