برد شیرین کاله مازندران در دیدار خانگی مقابل هاوش گنبد

نسیم ورزش : تیم والیبال کاله مازندران از هفته یازدهم لیگ برتر والیبال در دیدار خانگی امشب با نتیجه ۳ بر صفر تیم والیبال هاوش گنبد را در هم کوبید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هفته یازدهم و آخرین هفته دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور جام شهدای منا امشب در شهرهای مختلف پیگیری شد.

تیم والیبال کاله نخستین نماینده مازندران در عرصه حرفه‌ایی کشور، عصر امروز در سالن ۲ هزاری نفری پیامبر اعظم میزبانی دیگر تیم شمالی لیگ برتر هاوش گنبد را برعهده داشت.

در این دیدار نفس‌گیر و حساس شاگردان بهروز عطایی در ست نخست این دیدار رقابت تنگاتنگی با تیم حریف داشتند، اما با دفاع و حمله مناسب توانستند با امتیاز ۲۵ بر ۲۲ گوی سبقت را از تیم حریف بگیرند.

ست دوم این دیدار با حملات بازیکنان هاوش آغاز شد ولی در ادامه سبزجامهگان مازندرانی توانستند به خود آمده و با امتیاز ۲۵ بر ۱۸ نتیجه را دو بر صفر به سود خود کنند.

هواداران آملی از این دیدار استقبال خوبی نداشتند و با توجه به نبرد دو تیم قعرنشین تعداد هواداران کاله به حدود ۶۰۰ نفر هم نرسید.

در این دیدار حساس دو تیم پایین جدول لیگ برتر والیبال مرتضی اکرامی و علی رضا غریب داوران میدان بوده و اسماعیل صباغ پیشکسوت ورزش کشورمان به‌عنوان ناظر فدراسیون والیبال از نزدیک نظاره‌گر عملکرد تماشاگران و بازیکنان دو تیم بود.

ست سوم این دیدار با نبرد سخت دو تیم در دفاع و حمله آغاز شد ولی شاگردان عطایی در جدال تنگاتنگ پس از کسب امتیاز ۲۵ بر ۲۱ کار را به سود خود تمام کرده و با نتیجه ۳ بر صفر به سه امتیاز شیرین خانگی دست یافتند.

هم‌اکنون کاله مازندران تا پایان نیم فصل با یک بازی کمتر و معوقه چهار پیروزی و کسب ۱۳ امتیاز در رده نهم جدول ۱۲ تیمی جای گرفته و هاوش گنبد با ۶ امتیاز انتهای جدول را از آن خود کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو