برد شیرین نساجی میزبان مقابل فولاد یزد با ضربه پنالتی/ نساجی انتقام فصل گذشته را گرفت

 

نسیم ورزش: تیم نساجی مازندران با برتری مقابل فولاد یزد انتقام ناکامی های فصل گذشته اش مقابل فوتبال یزد را گرفت.

نساجی

از هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال کشور،  تیم فوتبال نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر مقابل فولاد یزد با نتیجه ۱ بر ۰ به برتری دست یافت.

 گل تیم نساجی در دقیقه ۴ بازی توسط هادی ریاحی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

شاگردان سید کوروش موسوی از همان ابتدای نیمه اول یک بازی هجومی را به نمایش گذاشتند و سعی کردند عرصه را بر تیم حریف تنگ کنند که نتیجه اش موقعیت تک به تک محمد قاسم نژاد و سرنگونی اش توسط دروازبان حریف بود تا داور این دیدار ضربه پنالتی را اعلام کند. هادی ریاحی با به ثمر رساندن این پنالتی نساجی را پیش انداخت تا ورزشگاه شهید وطنی غرق در شادی شود.

همین گل کافی بود تا عطش نساجی فروکش کند و برای دقایقی در میانه میدان دنبال شود ولی رفته رفته این یاران شیردل بودند که برای جبران گل خورده سعی در نزدیک شدن به دروازه نساجی را داشتند ولی استحکام خط دفاعی نساجی مانع گلزنی مهاجمان این تیم شد تا نیمه اول با تک گل نساجی چی ها خاتمه یابد.

در نیمه دوم حملات سنگینی را از سوی دو تیم شاهد بودیم که راه بجایی نداشت و عکس العمل های عالی دروازبان دو تیم را به دنبال داشت.

از سوی دیگر بازی فیزیکی بازیکنان فولاد یزد نیز سبب شد تا شاهد درگیری بازیکنان دو تیم در چند صحنه باشیم و حاشیه هائی را نیز به دنبال داشته باشد.

در این نیمه تلاش شاگردان سید کوروش موسوی برای حفظ این نتیجه با تشویق بی امان ده هزار هوادار نساجی به نتیجه نشست ولی با اینحال این نساجی چی ها بودند که در دقیقه ۹۵ بازی می رفتند تا در صحنه تک به تک وحدانی با دروازبان فولاد یزد به گل دست یابند که سرنگونی مهاجم نساجی را در پی داشت ولی داور این دیدار اعتقادی به پنالتی نداشت تا اعتراض نیمکت نشینان و هواداران نساجی را در پی داشته باشد.

گفتنی است، از حواشی این دیدار درگیری های گاه و بیگاه حمید غلامی، بازیکن تیم فولاد با بازیکنان نساجی بود که واکنش هواداران این تیم را نیز به دنبال داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *