برد شیرین نساجی مقابل مس کرمان

 

نسیم ورزش: تیم نساجی مازندران با متوقف کردن تیم مدعی مس کرمان در هفته بیست وششم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور ، بهترین خدمت را به تیم هم استانی خود خونه به خونه کرد تا شکست بیرون از خانه اش را تسکین دهد .

تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست وششم این رقابت ها در حضور پرشور حدود شش هزار تماشاگر قائمشهری در ورزشگاه شهید وطنی این شهر میزبان تیم مس کرمان بود و با یک گل حریف خود را شکست داد و دومین پیروزی خود را در هفته های اخیر کسب کرد.
شاگردان ‘ سیدکوروش موسوی ‘ درتیم نساجی مازندران در این دیدار از همان ابتدا با انگیزه تر از حریف پرافتخار خود ظاهر شدند وخیلی زود به گل نخست خود دست یافتند.
تک گل تیم نساجی در این دیدار را میلاد احمدی در دقیقه ۱۳ مسابقه وارد دروازه تیم مس کرمان کرد.
تیم نساجی در این مسابقه در دقیقه ۳۶ مسابقه نیز صاحب یک ضربه پنالتی شد که میثم خداشناس کاپیتان سرخپوشان این ضربه را از دست داد تا شاگردان ‘ وینگو بگویچ ‘ در تیم مس کرمان از یک شکست پرگل در قائمشهر جان سالم به در ببرند.
دو تیم در نیمه دوم مسابقه بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند تا در نهایت نساجی در حضور پرشور هواداران خود صاحب ۳ امتیاز با ارزش خانگی شود و به طور موقت از حاشیه های فاصله بگیرد.
تیم فوتبال نساجی مازندران با کسب این پیروزی در پایان هفته بیست و ششم با کسب ۳۵ امتیاز به مکان هشتم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور صعود کرد.
تیم مس کرمان هم این شانس را داشت تا با وجود پیروزی نساجی ، در روز شکست تیم خونه به خونه که در ردیف سوم ماندگار شد ، با ۴۲ امتیاز رده چهارم را برای خود نگه دارد .
تیم خونه به خونه مازندران پس درخشش خیره کننده در هفته گذشته ، در دیداری بیرون از خانه برابر میزبان خود تیم مس رفسنجان دیگر نماینده استان کرمان تن به شکست ۲ بر یک داد تا شاگردان اکبر میثاقیان ضمن باقی ماندن در رده سوم جدول فرصت صعود به رده دوم را نیز از دست دهد.
مازندران در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با دو تیم نساجی و خونه به خونه حضور دارد.
مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم و طی ۳۸ هفته رفت وبرگشت برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *