برخی از تیم های بدهکار لیگ دسته اول با پرداخت بدهی خود در این رقابت ها حاضر می شوند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال فدارسیون فوتبال روز یکشنبه اعلام کرد: برخی از تیم های بدهکار لیگ دسته اول با پرداخت بدهی خود در این رقابت ها حاضر می شوند.

 

به  گزارش پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، «غلامرضا بهروان» سازمان لیگ فوتبال گفت: باشگاه های نساجی مازندران، مس کرمان و استقلال اهواز بخشی از بدهی های خود را پرداخت کردند تا مشکل آنها برای حضور در لیگ دسته اول حل شود. همچنین به دو باشگاه ایران جوان بوشهر و نفت مسجد سلیمان نیز یک ماه مهلت داده شد تا مشکلات مالی خود را برطرف کنند.
وی گفت: بر همین اساس مدیران باشگاه ها باید بخشی از بدهی های خود را هر سال پرداخت کنند تا از انباشت بدهی ها جلوگیری شود.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره اینکه برخی از باشگاه ها درخواست داشتند که لیگ دسته اول یک هفته به تعویق بیفتد، گفت: با درایت مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و علی کاظمی سرپرست سازمان لیگ فوتبال، مسابقات لیگ یک فوتبال طبق برنامه برگزار می شود. زیرا در غیر این صورت باشگاه هایی که بدهی ندارند، متضرر می شوند.
بهروان در مورد مسابقات لیگ برترفوتبال گفت: لیگ برتر هم طبق برنامه برگزار می شود و با توجه به تقویم فشرده اردوها و بازی های تیم ملی، امکان هیچ گونه تغییری در برنامه لیگ برتر نیست. بنابراین مسئولان باشگاه ها همکاری و ورزشگاه ها را در موعد مقرر آماده مسابقات کنند.
وی ابراز امیدواری کرد که ورزشگاه نقش جهان اصفهان تا نیم فصل آماده شود تا دربی تبریز بدون مشکل در زمان مقرر برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *