برتری کاله مازندران برابر رعد اصفهان / گام آخر کاله تا رسیدن به جمع چهار تیم

نسیم ورزش: تیم کاله جوان مازندران در رقابت‌های والیبال دسته اول جام ۲۰۰ شهید والیبالیست کشور در مرحله پلی‌اف برابر رعد اصفهان به برتری رسید.

خبرگزاری فارس: برتری کاله مازندران برابر رعد اصفهان / گام آخر کاله تا رسیدن به جمع چهار تیم

 

از سری مسابقات والیبال پلی‌اف مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ برتر والیبال جوانان کشور، دیدار رفت این مرحله بین تیم‌های کاله جوان مازندران و رعد پدافند اصفهان با قضاوت داوران اصغر حاج‌کاظمی و اسماعیل رزقی از تهران در سالن پهلوان توکلی برگزار شد و تیم کاله جوان توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا شاید بتواند با برد در دیدار برگشت که چهارشنبه ۲۸ بهمن در اصفهان برگزار می‌شود، بتواند به جمع چهار تیم پایانی راه یابد.

ست نخست این دیدار در یک بازی خوب و پایاپای تیم کاله جوان توانست هر دو وقت استراحت فنی را از آن خود کند و در ادامه تیم رعد توانست خود را به تیم میزبان برساند و تیم رعد باز هم به یک قدمی کار رسید ولی در نهایت کاله جوان برنده با نتیجه (۲۵ ـ ۲۲) نخست ست بازی شد.

ست دوم این دیدار نیز باز هم دو تیم برابر بازی را شروع کردند و تیم کاله ۷ ـ ۲ جلو بود که اعتراض کاپیتان اصفهان و دریافت کارت زرد و جنجال کردن در روند بازی باعث برهم خوردن تمرکز تیم کاله جوان شد که ۷ ـ ۸ عقب افتاد ولی با گرفتن وقت استراحت توسط احمد فتاح سرمربی کاله جوان تیم روحیه باخته را برگرداند و توانست ۱۶ ـ ۱۵ وقت استراحت فنی دوم را از آن خود کند و در ادامه با تشویق‌های بی امان تماشاگران حاضر در سالن تیم میزبان توانست ۲۵ بر ۲۲ برنده ست دوم شود.

ست سوم تیم کاله در ابتدا سه امتیاز گر فت ولی در اثر اشتباه در تعویض پاسور تیم با کاپیتان و پاسور اصلی تیم که چند هفته‌ای مصدوم بود و تازه به شرایط مسابقه برگشته بود، باعث شد تا تیم رعد پدافند اصفهان با چند امتیازگیری روحیه تیم میزبان را در هم بشکند و بازیکنان هم نتوانستند با پاسور جدید هماهنگ شوند و خیلی راحت با توپ‌گیری توانستند با امتیاز خوب ست سوم را با نتیجه (۱۷ـ ۲۵) برنده شوند و امید به ادامه مسابقه داشته‌باشند.

ست چهارم و ست سرنوشت برای کاله جوان بود که این تیم رعد پدافند بود که تا امتیاز ۲۲ همیشه جلو بود ولی در این موقع تیم میزبان توانست با چند دفاع عالی و توپ‌گیری داخل زمین از حریف جلو بیفتد و در نهایت با نتیجه (۲۵ ـ ۲۳) برنده ست چهارم و در مجموع سه بر یک پیروز دیدار رفت شوند.

از نکات جالب اینکه این دیدار تیم پدافند حدود ۶۰ نفر از سربازان پدافند خود را با لباس نظامی برای تشویق تیم به سالن آورد که شور و هیجان خاصی به این دیدار دادند چون تماشاگران تیم کاله هم با آنها کری‌خوانی داشتند و باعث شور و هیجان در سالن مسابقه شده بود.

 مسابقات کاله جوان از سری مسابقات لیگ دسته اول جام ۲۰۰ شهید والیبالیست مرحله پلی اف دور دوم هست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *