برتری خونه به خونه مازندران مقابل پاس همدان/ شلیک تماشائی نظیف کار بازی خوب همدانی ها را هدر داد

نسیم ورزش/از هفته شانزدهم لیگ یک فوتبال کشور، عصر امروز تیم خونه به خونه مازندران در ورزشگاه هفت تیر بابل و در مقابل دیدگان حدود ۴ هزار نفر مقابل پاس همدان به برتری ۱ بر ۰ دست یافت.

تنها گل این دیدار توسط علیرضا نظیف کار در دقیقه ۷۳ برای تیم خونه به خونه به ثمر رسید.

خونه به خونه

تا دقیقه ۲۵ نیمه اول این دیدار اتفاق خاصی را در زمین شاهد نبودیم تا اینکه در این دقیقه روح الله باقری و علیرضا عظیمی دو موقعیت خوب نصیب شان شد که توسط مدافعان پاس و مسعود پورمحمد دروازبان این تیم دفع شد.

۵ دقیقه بعد این امین پورعلی از تیم پاس همدان بود که موقعیت خوبی روی دروازه خونه به خونه خلق کرد ولی ضربه این بازیکن توسط حسین نائیجی دفع شد.

در دقایق ۴۲ و ۴۳ نیز پاس همدان دو موقعیت خطرناک را توسط آرمان رمضانی و سید اسحاق سبحانی به هدر داد تا این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی خاتمه یابد.

در نیمه دوم این دیدار، حملات شاگردان اکبر میثاقیان را برای کسب سه امتیاز این بازی شاهد بودیم و حتی در دقیقه ۶۸ بازی روح الله باقری طی یک حرکت تیمی، دیرک عمودی تیم پاس همدان را با یک شوت سرکش به لرزه در آورد.

هر چند شاگردان رضا طلائی منش در این نیمه نیز با ارائه یک بازی زیبا و هدفمند تلاش زیادی از خود به خرج دادند تا به گل دست یابند تا اینکه علیرضا نظیف کار در دقیقه ۷۳ بازی طی یک ضربه ایستگاهی موفق شد با شوتی دقیق و تماشائی قفل دروازه مسعود پورمحمد را باز کند.

در بیست دقیقه پایانی این دیدار این تیم پاس همدان بود که برای جبران گل خورده به آب و آتش زد ولی  دفاع هوشمندانه بازیکنان خونه به خونه برتری ۱ بر ۰ این تیم را در پایان این دیدار رقم زد.

به گزارش سایت باشگاه خونه به خونه بابل  ، تیم خونه به خونه با این پیروزی ۲۹ امتیازی شد و در رده سوم جدول جای گرفت. پاس همدان نیز ۱۲ امتیازی باقی ماند تا در قعر جدول جای گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *