برتری بانوان خراسان رضوی در مسابقات ورزشی وزارت کشور

نسیم ورزش : برتری بانوان خراسان رضوی در مسابقات ورزشی وزارت کشور  / دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداری ها و سازمان های تابعه که با حضور ۲۴تیم در رشته دارت و ۱۴تیم در رشته والیبال در ساری برگزار شده بود ،با برتری بانوان خراسان رضوی به کارش پایان داد.

برتری بانوان خراسان رضوی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تدر مسابقات والیبال تیم استانداری کرمان قهرمان و تیم های خراسان رضوی و ایلام به مقام های دوم وسوم دست یافتند .
همچنین در مسابقات دارت تیم سازمان ثبت احوال با ۲۴۰ امتیاز ، تیم خراسان رضوی با ۲۰۰ امتیاز و تیم استانداری فارس با ۱۷۰ امتیاز به ترتیب مقام های اول تا سوم مسابقات را به خود اختصاص دادند.
مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداریها و سازمانهای تابعه در ساری با حضور حسین زادگان سرپرست استانداری مازندران و نظری مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در ساری برگزار شد .
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت که توسعه ورزش بانوان زمینه ساز جامعه سالم و پویاست. ‎
فریبا نظری پورکیایی افزایش نشاط ، شادی و تحرک و پویایی را از اهداف برگزاری مسابقات اعلام کرد و افزود: جشنواره فرهنگی ورزشی زنان شاغل ،موجب تشویق ورزش فردی و همگانی و رسیدن به تندرستی و نشاط اجتماعی می شود.
وی صداقت ، رفاقت و دوستی را از مزیت های این گونه مسابقانت برشمرد و گفت که برگزاری اینگونه مسابقات در سطح استانها و شهرستانها نیز باید انجام شود.
دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداریها و سازمانهای تابعه به مدت پنج روز در مجتمع فرهنگی ، رفاهی و ورزشی وزارت کشور در خزرآباد ساری برگزار شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو