برتری ارزشمند خونه به خونه مقابل قشقایی

نسیم ورزش :  برتری ارزشمند خونه به خونه مقابل قشقایی / تیم فوتبال خونه به خونه با پیروزی مقابل قشقایی گام بلندی در جهت ماندن در لیگ یک برداشت
برتری ارزشمند خونه به خونه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، در ادامه رقابت های لیگ یک از هفته سی و دوم  دو تیم  خونه به خونه و قشقایی شیراز در ورزشگاه هفتم تیر شهر بابل به مصاف هم رفتند که در این دیدار شاگردان اکبر میثاقیان  موفق شدند با تک گل مهدی حنفی که در دقیقه ۶۸ به ثمر رسید  قشقایی را از پیش رو بردارند.

این بازی در حالی برگزار می شد که بابلی ها در صورت پیروزی مقابل حریف شیرازی می توانستند خیال خودشان را از بابت ماندن در لیگ تا حد زیادی راحت کنند اما نتیجه این دیدار  از لحاظ جدولی چندان برای قشقایی تفاوتی نمی کرد.

حالا اکبر میثاقیان پس از کسب این برد باارزش خانگی در دو دیدار آینده باید به ترتیب شاگردانش را آماده رویارویی با دو تیم   مس رفسنجان و کارون اروند خرمشهر بکند که دیدار آخر این تیم می تواند برای هر دو تیم حکم  یک فینال را داشته باشد .

در حال حاضر بعد از اتمام هفته سی و دوم و نتایج به دست آمده  حالا خونه به خونه بابت کسب این  پیروزی از  ۲۸ دیدار صاحب ۲۸ امتیاز است و در رده سیزدهم جدول قرار گرفته است و قشقایی شیراز از همین تعداد بازی ۳۶ امتیاز کسب کرده و در رده نهم جدول جای گرفته است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو