برترین های وزنه برداری مازندران تقدیر شدند

 

نسیم ورزش: نفرات برتر ، مدال آوران ، داوران ،مربیان و هیات های شهرستانی برتر وزنه برداری مازندران در ساری تجلیل شدند .

رییس هیات وزنه برداری مازندران در این مراسم به کمبودهای مالی این هیات اشاره کرد و گفت : با وجود مشکلات مالی ، وزنه برداری مازندران همواره شاهد درخشش ورزشکاران خود در رده های سنی گوناگون است .

عباس رحیمی افزود : در حال حاضر وزنه برداری در ۱۵ شهر مازندران به صورت جدی و حرفه ای دنبال می شود که انتظار داریم در سال های آینده و در نتیجه تلاش این هیات های شهرستانی شاهد افزایش افتخارات وزنه برداری مازندران در رقابت های ملی و برون مرزی باشیم .

وی ادامه داد : علی رغم کمبودهای مالی ، از ارائه هر گونه کمک به هیات های شهرستانی دریغ نمی کنیم و تلاش می کنیم با فراهم کردن حداقل های لازم برای انجام تمرینات حرفه ای ، شرایط لازم برای قهرمان پروری نخبگان این رشته در شهرهای گوناگون را فراهم کنیم .

رییس هیات وزنه برداری مازندران همچنین به روند احداث خانه وزنه برداری ساری اشاره کرد و گفت : این مکان تخصصی وزنه برداری با رشد فیزیکی ۷۰درصدی فاصله چندانی تا رسیدن به مرز بهره برداری ندارد .

در این مراسم از روسای هیات های وزنه برداری ساری، بابل، قائم شهر، نوشهر، بابلسر و آمل به عنوان هیات های برتر ، اصغر قربان نژاد ، اکبر غلام نتاج ، قاسم غزالیان ، مجتبی جورسرایی ، محمود اسماعیل زاده و حمیدرضا مولایی به عنوان مربیان برتر و حسین غزالیان ، محمدجواد راووش ، امیر حسین فضلی و اسماعیل رضاتبار به عنوان قهرمانان برتر تجلیل شد .

همچنین از صفرعلی روشندل ، پرویز حسین نتاج هم در این مراسم به عنوان بهترین داور و غلامرضا سلامت رئیس کمیته مربیان و سعید حمزه نتاج عضو هیات رئیسه وزنه برداری استان هم در این مراسم تقدیر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *