برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برنامه ریزی کرده ام

نسیم ورزش: کمیل قاسمی مرد طلایی تیم ملی کشتی آزاد گفت: هم‌اکنون تمرینات مطلوبی دارم و با درخشش در رقابت‌های جهانی آمریکا، می‌خواهم سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل را از آن خود کنم.کمیل قاسمی

کمیل قاسمی در حاشیه سفر به آمل با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های خود در عرصه ورزش حرفه‌ای، اظهار کرد: هم‌اکنون در حال تمرینات آماده‌ساری برای رقابت‌های انتخابی تیم ملی هستم.

وی افزود: پس از مسابقات جام جهانی کشتی آزاد به میزبانی آمریکا، هفته گذشته در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی آسیا که به میزبانی شهر دوحه قطر برگزار شد، شرکت کردم که تیم ملی کشورمان در این مسابقات عملکرد مطلوبی داشت.

قاسمی با اعلام اینکه در حال آماده شدن برای مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی هستم، تصریح کرد: این رقابت‌های مهم یک ماه آینده به میزبانی تهران برگزار می‌شود.

این کشتی‌گیر تیم ملی ادامه داد: امیدوارم با درخشش در رقابت‌های انتخابی، پیراهن تیم ملی را به تن بپوشم و در رقابت‌های جهانی آینده موفق ظاهر شوم.

وی با اعلام اینکه مسابقات جهانی کشتی آزاد امسال در کشور آمریکا و شهر لاس‌وگاس پیگیری می‌شود، اظهار کرد: رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان شهریور ماه برگزار می‌شود که کشتی‌گیران در آن علاوه بر کسب عناوین برتر دنیا، برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل به روی تشک می‌روند.

قاسمی رقابت‌های انتخابی تیم ملی و کشتی جهانی لاس‌وگاس را بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: با کسب سهمیه المپیک، می‌خواهم نماینده شایسته‌ای برای کشورم باشم، بنابراین با آمادگی کامل راهی رقابت‌ها می‌شوم.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون تمرینات خود را در شهرستان جویبار ادامه می‌دهم و طی روزهای آینده برای برگزاری اردوی تیم ملی راهی تهران می‌شوم، گفت: نفرات اصلی تیم ملی بعد از برگزاری کشتی انتخابی یک ماه دیگر در سالن ورزشی هفت تیر تعیین می‌شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *