برای نخستین بار در کشور : هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی مازندران، برتر شد +تصاویر

 

نسیم ورزش: رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران گفت: از سوی فدراسیون کوهنوردی کشور، این هیات به عنوان هیات برتر و نمونه کشوری انتخاب و معرفی شد.


افشین احمدی، ضمن اعلام خبر بالا، افزود: طی مراسمی با حضور مسئولان و رئیس فدراسیون کوهنوردی کشور، در مرحله بررسی نهایی ، از بین هیاتهای استان تهران، البرز و مازندران، هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران به عنوان هیات نمونه کشور معرفی شد.
وی، با بیان اینکه در این مراسم، علاوه بر رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه فدراسیون کوهنوردی، رئیس سازمان امداد و نجات  هلال احمر کشور، مسئولان شهرداری منطقه ۷ تهران ، شهردار ناحیه یک تهران و فعالان حوزه جستجو و نجات کوهستان نیز حضور داشتند، افزود: این مراسم با هدف تجلیل از فعالان عرصه جستجو و نجات کوهستان کشور در تهران برگزار شد.
رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران، با تاکید بر اینکه این افتخار برای نخستین بار نصیب جامعه ورزش کوهنوردی استان شد ، تصریح کرد: کسب این عنوان، حاصل ارایه برنامه منسجم، کار منظم، تلاش شبانه روزی و همت و همدلی همکاران در کارگروه جستجو و نجات کوهستان بوده است.
احمدی ادامه داد: امروز  برخود می بالیم که توانستیم با افتخار از بزرگی و عظمت کوهنوردی و کوهنوردان استان دفاع کنیم.
وی، یکی از اقدامات شایسته هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران را تشکیل ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث قله دماوند در زمستان سال گذشته دانست و گفت: در این ستاد همکاران کارگروه جستجو و نجات هیات به صورت شبانه روزی در ایام زمستان در سرمای منفی ۳۰ درجه ارتفاعات دماوند و بادهای سهمگین قله و دامنه های آن بدون هیچ چشمداشتی مشغول انجام وظیفه انسانی خود هستند و در همین راستا توانستند جان تعداد زیادی از کوهنوردان به ویژه کوهنوردان خارجی را نجات دهند.

احمدی با اشاره به اینکه در مراسم تجلیل از فعالان عرصه جستجو و نجات کوهستان  کشور، احمدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری و مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هیات هلال احمر استان مازندران، داوود لشگری مسئول و اعضای کارگروه جستجو و نجات هیات کوهنوردی استان حضور داشتند، از حمایتهای این افراد به ویژه حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان قدردانی کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو