برای طلا آمده بودم/ در کشتی آخر نتوانستم کاری را انجام دهم

نسیم ورزش: دارنده مدال نقره جهان گفت: برای کسب مدال طلا به مسابقات قهرمانی جهان آمده بودم، اما حیف شد که این مدال را با نقره عوض کردم.  516817_787

حسن یزدانی در خصوص کسب مدال نقره جهان اظهار داشت: سطح مسابقات امسال بالا بود. البته این اولین تجربه من به حساب می‌آمد، اما خیلی کشتی‌های سنگینی را پشت سر گذاشتم.

وی در ارتباط با شکست در فینال مسابقات برابر حریف روس خود عنوان کرد: نمی‌دانم در فینال چه اتفاقی رخ داد. در کشتی آخر اصلاً نتوانستم کاری را انجام دهم و خیلی حیف شد که مدال طلا را با نقره عوض کردم.

آزادکار وزن ۷۰ کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: حریف من اصلاً قوی‌تر از من نبود و فرصت‌های زیادی داشتم که آنها را از دست دادم و اکنون تنها حسرت می‌خورم که به راحتی این فرصت‌ها از بین رفت.

یزدانی گفت: این باخت برای من تجربه بزرگی بود که در لحظات حساس باید چه کاری انجام دهم. خیلی ناراحت هستم، چون تنها برای مدال طلا آمده بودم و به طلا فکر می‌کردم، اما در یک لحظه همه چیز از دست رفت.

وی ادامه داد: مطمئنم اگر ۱۰ بار دیگر با این کشتی‌گیر سرشاخ شوم، او را شکست خواهم داد و جبران می‌کنم. اکنون باید به فکر المپیک باشم و با نظر کادرفنی تغییر وزن دهم تا در المپیک نیز به میدان بروم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *