برای دومین‌بار در فصل‌جاری رضا تقوی سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری شد/صنعت ساری تیمی با سرمربی های مختلف!!!

نسیم ورزش: تیم فوتبال صنعت ساری که از همان ابتدا فصل با حاشیه و مشکلات زیاد وارد لیگ دسته دوم فوتبال شد، در طی چهار ماه در نیم‌فصل مسابقات در یک اقدام قابل توجه پنج مربی عوض کرد.

علامت سوال

این تیم که ابتدای فصل را رضا تقوی آغاز کرده بود به خاطر مشکلات و ناکامی در دو مسابقه، تقوی استعفا داد و ابراهیم تقی‌پور جایگزین وی شد.

ابراهیم تقی‌پور که تنها دو هفته در این تیم بود به خاطر مشکلات استعفا داد و بهزاد داداش‌زاده سرمربی صنعت شد و پس از عدم نتایج مطلوب در دو بازی آخر نیم‌فصل نیز شبیر لطفی که سابقه مربی‌گری در تیم صنعت داشت، جای داداش‌زاده را در این تیم گرفت.

با توجه به مشکلاتی که در تیم صنعت ساری وجود داشت و بازیکنان به خاطر مشکلات مالی و عدم تعهدات مدیریت حاضر به تمرینات در این تیم نبودند، با تشکیل جلسه فوق‌العاده از سوی حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و بهروان و خلردی رئیس و نایب رئیس هیئت فوتبال استان، رضا تقوی که از همان ابتدای فصل به عنوان سرمربی در این تیم کار کرد، برای بار دوم در فصل جاری هدایت تیم صنعت ساری را برعهده گرفت. تصمیمی که کمی عجیب وغیر قابل تصور به نظر می رسید. این اقدام عجیب در تاریخ فوتبال باعث شده تیم فوتبال صنعت پدیده این مسابقات شود.

در این حین نباید از تلاش های رضا بحرگرد سرپرست تیم فوتبال صنعت غافل شد که با چنگ و دندان در تلاش است تا مشکلات این تیم را مرتفع کند.

باید منتظر باشیم تا واکنش مدیران باشگاه نسبت به حضور مهدی تقوی بعنوان سرمربی باشگاه چه می باشد؟

در کنار مشکلات روی نیمکت تیم فوتبال صنعت ساری، این تیم از نظر مدیریت نیز مشکلاتی در ابتدای فصل داشت که پس از مدیریت سه ساله علی‌اصغر یمینی تیم صنعت به محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی سپرده شد.

تیم صنعت ساری در حال حاضر از ۱۰ بازی خود تنها موفق به کسب هشت امتیاز شد و در بین ۱۰ تیم در رده نهم جدول جای دارد که در صورت عدم نتیجه در نیم‌فصل دوم، یکی از گزینه‌های سقوط به لیگ پایین‌تر است.

هر چه سریع‌تر مشکل تیم فوتبال صنعت ساری برطرف شود تا این تیم بتواند نماینده شایسته‌ای برای مرکز استان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *