برای اولین بار در مازندران؛خلاقیت و مهارت در یک مجموعه کامل برای بانوان مازندرانی

نسیم ورزش؛  آرایشگری در جهان به یک علم تبدیل شده است و اصول خاص خودش را دارد. برای آرایشگر شدن باید دوره های فنی موجود را گذرانده و یا در کنار یک آرایشگر ماهر کارآموزی گذرانده شود. طیبه شربتیان یکی از کارآفرینان مازندرانی توانست مجموعه ای کامل از جمله ( عکاسی – کافی شاپ –  آرایشگاه و … ) را برای اولین بار در کنار هم بصورت یک مجموعه حرفه‌ای در اختیار بانوان این استان قرار دهد.

قابل به ذکر است : برای این شغل باید مهارت‌های ارتباطی خوبی داشته و به بهترین شکل به مشتریان خدمات ارائه داده شود. باید خلاق بود و از آخرین مدل‌ها و مدها و روش‌ها اطلاع داشت.

شربتیان  در گفتگویی با خبرنگار نسیم ورزش بیان نمود: زمان زیادی را برای انجام این طرح اختصاص داده و به علت علاقه به کل این مشاغل تصمیم بر این شد این پکیج بصورت یکجا و در کنار هم برای راحتی بانوان انجام پذیرد.

وی افزود: در این مجموعه ساعاتی برای مشاوره با حضور دکتر روانشناس در اختیار بانوان قرار دارد.و همینطور عکاس و اتاق آتلیه و دیگر خدمات رفاهی هر کدام بصورت مجزا در اختیار مشتریان قرار دارد.

شربتیان خاطر نشان کرد: آرایشگری شادترین شغل دنیا می‌باشد و آرایشگری و همینطور پیرایشگری شغل‌هایی هستند که با مردم به طور مستقیم و نزدیک برخورد دارند پس در این شغل موضوع مشتری‌مداری و نحوه تعامل با مردم بسیار بسیار حائز اهمیت است و مستقیما در تعداد مشتری‌ها و درآمد آرایشگاه تاثیر دارد.

وی عنوان نمود: در انجام این طرح حمایت خانواده نقش بسیار مهمی را ایفا کرد و با همکاری و راهنماییشان توانستم این طرح را عملی نمایم. وی در ادامه گفت: این مجموعه تنها برای بانوان است و ورود آقایان در کل این مجموعه ممنوع میباشد.

شربتیان گفت: این مجموعه رفاهی یک مکان مناسب برای مجالس بانوان است و ارائه خدمات در کنار هم باعث شده است تا بانوان عزیز به راحتی از این خدمات با پرسنل حرفه ای بهره ببرند.

شربتیان در پایان عنوان نمود: کارآفرینی یک ایده است و کافیست بر باور خود ایمان داشته و هیچوقت به شکست فکر نکنید و بدانید با یک مهارت یک شغل جدید را می توان ایجاد نمود. وی در ادامه افزود: حمایت مسئولین در ابراز خلاقیت و مهارت جوانان در ایجاد مشاغل جدید نقش بسیار مهمی دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو