برای پیروزی مقابل ماشین سازی به حمایت تمام مردم مازندران نیاز داریم

 

نسیم ورزش:  سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه مازندران گفت: سه امتیاز بسیار سخت و شیرین را از دیدار مقابل پارسه تهران به چنگ آوردیم.

مهرشاد ماجدی

میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: پارسه در این دیدار نشان داد بردهای بیرون از خانه و شیرینش مقابل فولاد یزد و نفت آبادان اتفاقی نبود و بازی قابل قبولی را مقابل ما به نمایش گذاشتند.

ماجدی در ادامه افزود: متاسفانه اگر داور این دیدار دقت بیشتری از خود به خرج می داد بازی به مراتب بهتری را از سوی هر دو تیم می دیدم ولی یک سری تصمیمات سبب شد تا بازی کمی خشن شود. هر چند ما به حضور خداداد افشاریان در اتاق داوران بین دو نیمه نیز اعتراض کردیم ولی تایید نمی کنیم داوری این دیدار تحت تاثیر این حرکت آقای افشاریان قرار گرفته بود.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه هر چه از بازی ها می گذرد هماهنگی خوبی را در بین بازیکنان تیم شاهد هستیم و بچه ها بهتر همدیگر را در زمین پیدا می کنند.

میرشاد ماجدی در ادامه افزود: اگر نگاهی به عملکرد خوب بازیکنان جدیدی که از نیم فصل به تیم اضافه شدند بیاندازیم، در خواهید یافت تیم خونه به خونه خرید های اصولی و خوبی را در فصل نقل و انتقالات داشتیم.

سرپرست خونه به خونه مازندران با اشاره به بازی حساس تیمش در هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت: اگر می خواهیم به صدر جدول نزدیک شویم باید بازی سخت روز دوشنبه مقابل ماشین سازی را با برد به پایان برسانیم.

میرشاد ماجدی با بیان اینکه ماشین سازی در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کرده است گفت: دیدار هفته ما با تبریزی ها یک بازی ۶ امتیازی است و نمی توانیم به سادگی از آن عبور کنیم.

ماجدی ضمن تشکر از هواداران خونه به خونه گفت: هواداران مان که در تهران ما را شرمنده کردند و مشوّق خوبی برای ما بودند ولی در دیدار با ماشین سازی انتظار بیشتری از آنها داریم و می خواهیم با پر کردن ظرفیت ورزشگاه هفت تیر بابل ، روحیه و انگیزه را به بازیکنان تزریق کنند.

وی خاطرنشان کرد: البته ما نه فقط از هواداران خونه به خونه در بابل، بلکه از تمام فوتبال دوستان مازندران دعوت می کنیم برای حمایت از نماینده فوتبال استان شان به ورزشگاه بیایند و کمک کنند فوتبال این استان به حق واقعی اش در فوتبال کشور دست یابد.

میرشاد ماجدی با ذکر این مطلب که صعود خونه به خونه به لیگ برتر، موفقیت فوتبال مازندران را همراه خواهد داشت گفت: برای مردم مازندران نباید فرقی بین خونه به خونه و نساجی وجود داشته باشد و همه باید دست به دست هم دهیم تا برای موفقیت هر دو تیم تلاش کنیم.

سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه در پایان گفت: جا دارد از برادران حسن زاده بابت برپایی مهمانی دیشب که به مناسبت برتری مقابل پارسه رقم خورد تشکر کنم. آنها نشان دادند سرنوست و نتایج تیم برای شان خیلی مهم است و واقعا دوست دارند آرزوی موردم مازندران را پس از سال ها برآورده کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *