برای توسعه ووشو به همفکری قهرمانان و پیشکسوتان نیاز است

 
نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مجمع انتخابات هیئت ووشو مازندران با بیان اینکه برای رشد و توسعه رشته های مختلف به ویژه ووشو نیاز به همفکری قهرمانان و پیشکسوتان نیاز است، افزود: دستگاه ورزش مازندران با حمایت فدراسیون حمایت همه جانبه به سایر رشته های ورزشی در سطح استان و حتی شهرستان دارد.

حبیب حسین زادگان، با بیان اینکه پتانسیل خوبی در دو بخش مردان و زنان در سطح کشور وجود دارد، اذعان داشت: مازندران در اکثر رشته های ورزشی به ویژه ووشو توانمندی خوبی دارد که می تواند از هر نظر به فدراسیون کمک کند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه برای توسعه ووشو تعامل خوبی بین فدراسیون، اداره کل و هیئت ووشو وجود دارد، افزود: مازندران استانی ورزش خیز و جوانان با استعدادی است که برای افتخارآفرینی بیشتر نیاز به حمایت مسئولان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ها دارد.
حسین زادگان با اشاره به اینکه با کمک همدیگر در یک اقدام مسئولانه پایبند باشیم،  گفت: وفاق و همدلی در هیئت ووشو استان برقرار بود که یک بار دیگر اعضا مجمع به رئیس سابق اعتماد کردند و به وی رای دادند.

وی، از بی طرفی دستگاه ورزش استان و فدراسیون در انتخابات ووشو خبر داد و اظهار داشت: تمامی کاندیداها که در مجمع ووشو حضور داشتند برنامه های خوبی ارائه دادند که در نهایت اعضا مجمع فرد مورد اصلح را برای چهار سال انتخاب کردند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *