برانکو ثابت کرده دروازه بان خوب رانمی شناسد/اگر بیرانوند می آمد محشر بود

 

نسیم ورزش: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:اگر برانکو می فهمید دروازه بانی یعنی چه که گلر تیم ملی اش ابراهیم میرزاپور نبود.

برانکوثابت کرده دروازه بان خوب رانمی شناسد/اگر بیرانوندمی آمد محشر بود

وحید قلیچ درباره صحبت های خود که گفته بود «این بچه(سوشامکانی) یک روزی به پرسپولیس ضربه می زند»اظهارداشت:آن زمان هم اگر این صحبت را بیان کردم به این خاطر بود که دلم به حال پرسپولیس می سوخت.

الان می بینید که در دروازه با مشکل عدیده ای روبرو است و اگر این مشکل به خوبی حل شود با این بازی هایی که من از انها می بینم ۱۰۰درصد شانس قهرمانی دارند.در حال حاضر نداشتن گلر برای آنها معضلی جدی است اما نمی دانم چرا دست روی دست گذاشته اند!البته سوال این است که برانکو اصلا از چه  گلری خوشش می آید؟!

وی تصریح کرد:اگر نگاه درستی به زمان حضور برانکو در ایران چه در پرسپولیس و چه در تیم ملی داشته باشیم می فهمیم که او هیچ وقت دروازه بان های خوبی نداشته است.وقتی دروازه بان تیم ملی ما یکی مانند ابراهیم میرزاپور بود که دائما تن و بدن ادم را می لرزاند باید متوجه این امر بشویم که برانکو شناخت مناسبی روی دروازه بانان ندارد و باید این کار به دست اهل فن بسپارد.

دروازه بان سال های دور پرسپولیس افزود:یادم می آید زمانی که برانکو سرمربی تیم ملی بود مربی دروازه بانی داشت که مال زمان دایناسورها بود،یعنی بچه او همسن الان من بود.آن وقت او می خواست گلر های تیم ملی را تعلیم بدهد.اگر برانکو می فهمید دروازه بانی یعنی چه که گلر تیم ملی اش ابراهیم میرزاپور نبود.

قلیچ درباره جایگزین مناسب سوشا مکانی گفت:در حال حاضر علیرضا حقیقی مناسب ترین گزینه برای پرسپولیس به شمار می آید. البته این بازیکن در تیم ملی نمی تواند آن طور که باید از دروازه حراست کند اما به درد پرسپولیس می خورد و به نظر من گلر خوبی است البته اگر می توانستند بیرانوند را جذب کنند که محشر می شد.در حال حاضر گلر خوب در لیگ به تعداد انگشتان دست هم نداریم.اخباری را ببینید،دربازی تیم امید مقابل سوریه کیف کردم او را دیدم. چقدر خوب و بی اشتباه از دروازه اش محافظت می کند اسن بچه.مثل او باید ۱۰ تا در لیگ برتر داشته باشیم اما صد افسوس که مربیان دروازه بانی چشم این را نارند که ببینند یک دروازه بان خوب در تیم دیگری هم باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو