برانکو به تصمیم جنجالی AFC واکنش نشان داد

نسیم ورزش : با وجود اعتراض ایران، به نظر می رسید AFC تصمیم خود را برای برگزاری بازی های باشگاه های ایرانی و عربستانی در کشور ثالث را گرفته و همین مسئله از قدرت تیم های ایرانی می کاهد.
AFC
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، دیروز نیز قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا انجام شد و طی آن پرسپولیس یا الهلال عربستان روبرو شد. برانکو سرمربی پرسپولیس نیز به همگروهی با الهلال و برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران واکنش نشان داده است.
سرمربی پرسپولیس درباره ارزیابی تیم الهلال گفت: جواب این سوال خیلی مشخص و واضح است. من به شما می‌گویم که الهلال یکی از قدرتمندترین تیم‌های حال حاضر در فوتبال آسیاست و در لیگ عربستان هم قاطعانه این تیم صدرنشین است. الهلال با قدرت قهرمان عربستان شده و به اعتقاد من از باثبات‌ترین تیم‌های آسیایی هستند. پیش‌بینی من از حالا این است که ما و الهلال از این گروه صعود خواهیم کرد.»

 
فارس: در این بین موضوع مهمی وجود دارد و آن اینکه پرسپولیس باید از حضور تماشاگرانش در بازی با الهلال محروم باشد چرا که بازی رفت و برگشت در کشور ثالث انجام می‌شود. این دوری از تماشاگران برای تیم شما چقدر کار را سخت می‌کند؟

وی همچنین در واکنش به برگزاری بازی پرسپولیس و الهلال در کشور ثالث و عدم حضور تماشاگران گفت: به نظر من نبود هواداران‌مان در بازی با الهلال برای ما ناتوانی زیادی به وجود خواهد آورد چرا که آنها همیشه در بازی‌هایی که انجام می‌دهیم بال‌های ما هستند و در صورت غیبت آنها بال ما برای پرواز بسته می‌شود. حتما یادتان هست که ما الهلال را در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک بر صفر شکست دادیم. آن پیروزی با بال‌های هواداران ما به دست آمد. آن‌ها با بال‌های خود توپ را حمل کردند تا آن توپ تبدیل به گل شود. آن شب آنقدر هوادار پرسپولیس به استادیوم آمده بود که خیلی‌ها ایستاده بازی را تماشا می‌کردند. در این شرایط باید بگویم که بازی بدون حضور هواداران برای ما سخت خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو