برانکو: با روحیه بالا به دیدار بنیادکار می رویم/ هنوز به شهرآورد فکر نمی کنم

       

          
 نسیم ورزش: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برد برابر پیکان مرا خوشبین کرد و با روحیه بالا به دیدار تیم بنیادکار در لیگ قهرمانان آسیا می رویم.
برانکو ایووانکوویچ پس از پایان تمرین سرخ پوشان با بیان اینکه در دیدار برابر بنیادکار فقط به دنبال پیروزی هستیم، افزود: در این دیدار فقط یک هدف داریم و آن هم پیروزی است.
وی که برای آماده سازی بازیکنانش تمرینات خاصی را برای آنان طراحی کرده است درخصوص تاکید بر زدن ضربات ایستگاهی اظهارداشت: ضربات ایستگاهی جزو برنامه های تاکتیکی تهاجمی تیم در این دیدار است و برروی آن تاکید داشته و یکی از تاکتیک های اصلی برای گلزنی است.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص تیم بنیادکار گفت: سه بازی آخر این تیم مقابل پرسپولیس، لخویا و النصردیده ام، معتقدم پرسپولیس مسابقه آسانی با این تیم نخواهد داشت.
برانکو درباره آخرین وضعیت حمیدرضا علی عسگری نیز تصریح کرد: او امروز تمرین کامل انجام داد و فردا تست نهایی را می دهد، امیدوارم که به بازی برسد.
وی در پاسخ به این سووال که درصورت آماده نبودن علی عسگری از چه بازیکنی استفاده خواهد کرد، اضافه کرد:  نباید دستم را برای حریفان رو کنم، برای هر شرایطی راه حلی داریم.
وی در پاسخ به سووال دیگری مبنی بر اینکه از هواداران پرسپولیس در دیدار برابر بنیاد کار چه انتظاری دارد، گفت: امیدوارم آنها همانطور که مقابل النصر حامی و یار دوازدهم تیم بودند، برابر بنیادکار هم بار دیگر نیز ما را حمایت کنند و با حمایت آنها بازی خوبی انجام دهیم.
وی در خصوص شهرآورد تهران نیز گفت: حریف چهارشنبه بنیادکار است نه استقلال، مسابقه با بنیادکار مسابقه فصل است البته به طورحتم برای شهرآورد هم برنامه های خاص خود را داریم که به وقتش به آن ها خواهیم رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو