برانکو با حضور این بازیکن خیالى آسوده بابت دروازه اش دارد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سرمربى سابق تیم ملى و کنونى پرسپولیس اکنون با حضور بیرانوند، خیالى آسوده بابت دروازه اش دارد.

خیالى آسوده بابت دروازه

مطابق انتظار، حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه سرخپوشان باعث شده تا این تیم به انسجام و عملکرد قابل قبولى در این پست دست یابد و این گلر نیز به خوبى توانسته فشار روحى و روانى مربوط به این اتفاق را پشت سر بگذارد.

علیرضا بیرانوند در بهترین شرایط فنى و جسمى خود در لیگ جدید قرار دارد و همین مساله باعث شده تا هم تیم ملى و همپرسپولیس از آن به خوبى سود ببرند.

بیرانوند بعد از حضور بى نقص در ترکیب پرسپولیس اکنون در تیم ملى نیز روند فوق العاده اى را پشت سر مى گذارد و ۴ دیدار بدون گل دریافتى، او را در شرایط قابل تحسینى قرار داده تا برانکو نیز این چنین به استقبال دروازه بان قابل احترام خود رود.

در ادامه گفتنی است ، بیرانوند با نفت تهران از سال ۲۰۱۱ آغاز به کار کرد. او اولین بازی خود را در جام حذفی برابر داماش در ۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۱ انجام داد. در سال اول خود به عنوان دروازه‌بان اول تیمش انتخاب شد. بیرانوند باعث شد که نفت در پایان لیگ برتر به مکان سوم برسد و برای اولین بار در تاریخ این باشگاه به لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. در ۲۳ مارس ۲۰۱۴، بیرانوند قرارداد خود را با نفت تا سال ۲۰۱۵ تمدید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *