برانکو:از عملکرد بازیکنانم راضی ام/به دنبال تنبیه رضاییان نیستم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: عملکرد بازیکنانم در دیدار مقابل نفت تهران عالی بود و از تمام آنها راضی هستم.

 

عملکرد بازیکنانم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، برانکو ایوانکوویچ پس از برتری شاگردانش مقابل نفت تهران در نشست خبری، گفت: به خاطر این برد خیلی زیاد خوشحال هستم زیرا بار دیگر هواداران از پرسپولیس راضی هستند. به بازیکنانم به خاطر ارایه یک بازی خوب تبریک می گویم.
وی ادامه داد: همه می دانستند پرسپولیس امروز کار بسیار سختی دارد. هر توقف لیگ برای ما خوشایند نیست چون نیمی از تیم خود را یک ماه نخواهیم داشت. تنها دیروز یک تمرین دسته جمعی داشتیم و تمام این مسایل ارزش برد امروز را دو چندان می کند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در دو بازی آینده هم انتظار عملکرد خوب از بازیکنام دارم و آنها باید همین روند را ادامه دهند.
وی تصریح کرد: گل سوم برای پرسپولیس بسیار کلیدی بود زیرا پیروزی را قطعی می کرد. تمام این مسایل باعث شد امروز از بازیکنانم بیش از اندازه راضی باشم.
برانکو در خصوص اینکه چرا با وجود درخواست هواداران برای بازی دادن به رامین رضاییان او این کار را انجام نمی دهد و به نظر می رسد با این بازیکن لجبازی می کند، اظهار کرد: هواداران مهم ترین مساله تیم و باشگاه پرسپولیس هستند و آنها آرام طبع، نورالهی و علیپور را هم خواسته اند. شما به من کمک کنید و بگوید که رامین رضاییان را جای چه بازیکنی می توانم بازی دهم؟
وی افزود: خط دفاعی پرسپولیس بسیار خوب کار می کند و طبیعی است بازیکنی که عملکرد خوبی دارد، نباید تغییر کند. هیچ مشکلی با رامین رضاییان ندارم اما بحثی که وجود دارد عملکرد خط دفاعی تیم خوب است. آیا شما از سرمربی تیم ملی می توانید سئوال کنید که چرا جای رضاییان، وریا غفوری را بازی نمی دهد؟
سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم پرسپولیس در خط دفاعی بسیار خوب و حتی می توانم بگویم بی اشتباه بازی می کند و حتی من امروز انتظار داشتم تمام نفرات خط دفاع ام تشویق شوند.
وی در پاسخ به این سئوال که برخی نگران قربانی شدن رامین رضاییان به خاطر اختلاف برانکو و کی روش هستند، ادامه داد: اصلا قرار نیست او قربانی شود و من اصلا قصد تنبیه کردن رضاییان را ندارم. ای کاش پاسخ من را بدهید که رضاییان باید جای چه بازیکنی به میدان برود؟ چرا همه فکر می کنند من با رضاییان مشکل دارم؟ اصلا اینگونه نیست و دلیل بازی نکردن او عملکرد بسیار خوب بازیکنانم در خط دفاع است.
برانکو در رابطه با اظهارات علی دایی مبنی بر اینکه پرسپولیس موقعیت زیادی برای گلزنی نداشت، گفت: هرکسی حق دارد فوتبال را به شکل خودش نگاه کند، اما ما در این بازی موقعیت های بسیار خوبی برای گلزنی داشتیم.
وی در خصوص عملکرد داور این دیدار، اظهار کرد: من در این خصوص صحبت نمی کنم و کمیته داوران می تواند در این باره اظهار نظر کند اما به اعتقاد من داور می توانست یک پنالتی بر روی علیپور را اعلام کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *