براری قهرمان دسته ۱۰۵ کیلوگرم شد

 

نسیم ورزش: وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم کشورمان مدال طلای حرکت یک‌ضرب را به دست آورد. وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم کشورمان موفق شد عنوان قهرمانی رقابتهای بین المللی جام فجر را از آن خود کند.

 براری

در دومین روز از رقابتهای بین المللی جام فجر که در تالار وزنه‌برداری مجموعه آزادی در حال پیگیری است، محمدرضا براری وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم موفق شد مدال طلای حرکت یک ضرب را کسب کند. وی در نخستین حرکت خود در مهار وزنه ۱۷۵ کیلوگرم ناکام ماند اما در حرکت دوم خود توانست وزنه ۱۷۶ کیلوگرم را بالای سر ببرد. براری در سومین حرکت نیز توانست وزنه ۱۸۴ کیلوگرمی را مهار کرده و در نهایت صاحب طلای حرکت یکضرب شود.

در پایان مصاف مدعیان در حرکت یکضرب این دسته «مارتی روسجان» از اتریش با ۱۸۳ کیلوگرم دوم و «بوچیکوف» از روسیه با ۱۷۷ کیلو سوم شد.

براری در حرکت دوضرب نیز ابتدا وزنه ۲۱۰ و سپس وزنه ۲۲۰ کیلویی را بالای سر برد تا طلای این وزن را از ان خود کند. در این دسته و در حرکت دو ضرب «نناد کوچیک» از صربستان با ۲۰۳ کیلو دوم شد. «مارتی روسجان» از اتریش نیز با ۲۰۳ کیلو با توجه به وزن بیشتر بر سکوی سوم ایستاد.

بدین ترتیب براری با ثبت مجمع ۴۰۴ کیلو قهرمان شد و «مارتی روسجان» از اتریش با ۳۸۶ کیلوگرم، دوم و  «بوچیکوف» از روسیه نیز با مجموع ۳۷۸ کیلو سوم شد.

همچنین محمود گودرزی وزیر ورزش نیز یکی از میهمانان ویژه پیکار وزنه برداران بود که در مراسم اهدای مدال نیز شرکت کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو