برادران مازنی تنیس روی میز ایران قهرمان شدند

نسیم ورزش: تیم ایران «الف» با پیروزی برابر تیم اول سوئد، قهرمان هشتمین دوره مسابقات اپن لوکزامبورگ شد.پینگ پونگ

تیم ملی تنیس روی میز «الف» ایران با ترکیب نوشاد و نیما عالمیان با هدایت کاظم مستحقی‌راد به وقت محلی در بازی فینال مسابقات بین المللی اپن لوکزامبورگ مقابل تیم سوئد به میدان رفت.

تیم سوئد که در بازی مرحله یک چهارم پایانی تیم دوم ایران را از جدول رقابت‌ها حذف کرده بود با ترکیب سیمون آرویدسون با رنکینگ ۱۸۹ جهان و هارلد آندرسون با رنکینگ ۱۸۲ جهان در بازی فینال مقابل تیم «الف» ایران قرار گرفت.

در این بازی نوشاد عالمیان مقابل هارلد آندرسون سوئدی ۳ بر ۲ شکست خورد تا تیم سوئد یک بر صفر از ایران پیش بیفتد اما در بازی دوم، نیما عالمیان با نتیجه ۳ بر یک  سیمون آرویدسون را شکست داد تا بازی دوبل تعیین کننده تیم قهرمان این مسابقات باشد. در بازی دوبل، برادران عالمیان با نتیجه ۳ بر ۲ تیم سوئد را شکست دادند تا ایران در مجموع ۲ بر یک برنده بازی فینال شود.

برادران عالمیان که با شکست دادن تیم‌های یونان، لوکزامبورگ، تیم دوم سوئد و فرانسه به فینال رسیده بودند با پیروزی مقابل تیم سوئد به عنوان قهرمانی هشتمین دوره رقابت‌های اوپن لوکزامبورگ رسیدند تا پرونده این رقابت‌ها در بخش تیمی بسته شود.

تیم دوم کشورمان در این رقابت‌ها با ترکیب افشین نوروزی و پوریا عمرانی به میدان رفت که با قبول شکست مقابل تیم اول سوئد در مرحله یک چهارم پایانی از رسیدن به جمع ۴ تیم برتر جام باز ماند و به مقام پنجم مشترک بسنده کرد. این رقابت‌ها با انجام مسابقات انفرادی پیگیری می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو