بدهی دو و نیم میلیاردی خونه به خونه بابل

نسیم ورزش : بدهی دو و نیم میلیاردی خونه به خونه بابل / خونه به خونه بابل از لحاظ مدیریتی شرایطی خوبی را تجربه نمی‌کند
بدهی دو و نیم میلیاردی خونه به خونه بابل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ درحالی که مالک باشگاه خونه به خونه بابل هزینه‌ها را در این باشگاه به شدت پایین آورده و باوجود سه ماه از آغاز فصل هنوز ریالی به بازیکنان پرداخت نشده، در شرایط مدیریتی بسیار بدی حضور دارند و اگر همین روال تا هفته‌های بعد ادامه داشته باشد، تیم بابلی‌ها نیز همچون تیم سیاه جامگان منحل خواهد شد.

به دلیل بدهی بیش از دو و نیم میلیاردی باشگاه خونه به خونه به بازیکنان و مربیان سابق خود و طرح شکایت به فدراسیون فوتبال و مراجع قضایی، چنانچه تا پایان نیم فصل اول لیگ یک امسال بدهی‌های این باشگاه پرداخت نشود، فدراسیون فوتبال از بازی این تیم در لیگ یک جلوگیری کرده و آنها نیز همچون سیاه جامگان منحل خواهند شد.

قطعا حسن زاده به دلیل عدم پرداخت مالیات میلیاردی‌اش سهمیه خونه به خونه را حفظ کرده است و اکنون که تحت فشار فدارسیون فوتبال قرار گرفته است، بعید نیست که سهام باشگاهش را بفروشد. اتفاقی که در اول فصل نیز شنیده می‌شد درحال شکل‌گیری است اما عملی نشد و اکنون که بدهی‌های خونه به خونه سر به فلک کشیده است و فدراسیون نیز پافشاری خاصی را بر پرداخت این بدهی‌ها دارد، باید دید حسن زاده چه تصمیمی را برای تنها نماینده مازندران در لیگ دسته اول خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو