بدمینتون‌بازان تیم لیگ برتری آمل تجلیل می‌شوند

نسیم ورزش: سرپرست هیئت بدمینتون مازندران گفت: آیین تجلیل از عوامل و بازیکنان تیم لیگ برتری هیئت بدمینتون آمل در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: بدمینتون‌بازان تیم لیگ برتری آمل تجلیل می‌شوند
 مهدی امیرفخریان  در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان در بین اعضای هیئت بدمینتون آمل اظهار کرد: بدمینتون یکی از رشته‌های ورزشی مهیج و زیبا است که به روزهای خوب این رشته ورزشی در مازندران خوش‌بین هستیم.

وی با اشاره به میزبانی شایسته آملی‌ها از دور نهایی بیستمین دوره لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور، تصریح کرد: در این رقابت‌ها پس از قهرمانی تیم گاز تهران و نائب قهرمانی دانشگاه آزاد اسلامی، هیئت بدمینتون آمل دست به کار بزرگی زد و در نخستین حضور خود به جایگاه سوم دست یافت.

امیرفخریان با اعلام اینکه بیش از یک ماه هیئت بدمینتون استان را در اختیار گرفتم و در این مدت اندک توانستیم به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کنیم، بیان کرد: در راستای توسعه ورزش بدمینتون مهم‌ترین هدف‌مان فضاسازی و برنامه‌ریزی برای ایجاد هیئت ورزش بدمینتون در شهرهایی که فاقد این هیئت ورزشی هستند زیرا معتقدم باید از توان و ظرفیت شهرها استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه از بین ۱۷ شهرستان در مازندران تنها هفت هیئت فعال داریم، گفت: در سال‌جاری با برنامه راهبردی راه‌اندازی هیئت‌های شهرستانی را در دستور کار داریم.

امیرفخریان با تاکید بر اینکه اساسی‌ترین کار در ورزش قهرمانی توسعه و استعدادیابی است، ادامه داد: با اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران در حال انعقاد تفاهم‌نامه‌ای هستیم تا استعدادیابی از مدارس آغاز شود همچنین هیئت‌های شهرستانی نیز در حال رایزنی برای عقد تفاهم‌نامه با ادارات آموزش و پرورش هستند.

سرپرست هیئت بدمینتون مازندران با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه همکاری با سپاه کربلای مازندران و کانون بسیج ورزشکاران را دستور کار داریم، اظهار کرد: با ایجاد زیرساخت‌های لازم به همراه برنامه مدون چشم‌انداز خوبی را ترسیم کردیم.

امیرفخریان ادامه داد: ورزش بدمینتون مازندران در سال گذشته با مشکلات زیادی روبه‌رو بود ولی در سال‌جاری می‌خواهیم با تلاش همه مسئولان و نمایندگان‌مان در شهرها به جایگاه واقعی خود دست پیدا کنیم.

این مسئول با اشاره به آغاز دیدار با روسای ادارات ورزش و جوانان و مسئولان هیئت‌ ورزش بدمینتون در شهرها، یادآور شد: آمل هفتمین شهری است که این مهم در آن محقق شده است.

وی افزود: آمار ورزشکاران سازمان‌یافته هر رشته ورزشی با استفاده از بیمه ورزشی استخراج می‌شود که تا پایان سال گذشته این آمار در مازندران ۳۷۷ ورزشکار بوده که بیشترین بیمه‌شده بدمینتون هم به شهرستان قائم‌شهر بازمی‌گردد.

سرپرست هیئت بدمینتون مازندران با اعلام رضایت از تیم هیئت بدمینتون آمل که در رقابت‌های لیگ برتر به جایگاه مهمی دست پیدا کرد، تصریح کرد: جذب و پرورش استعدادهای رده پایه در این شهرستان و دیگر شهرهای مازندران انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در حال مذاکره با مرتضی ولی‌دوری مدرس جهانی و مربی رده‌های مختلف تیم ملی بدمینتون جمهوری اسلامی ایران هستیم تا علاوه بر هدایت تیم لیگ برتری آمل، در زمینه استعدادیابی و توجه به ورزش پایه تعامل سازنده‌ای داشته باشیم.

امیرفخریان گفت: با مذاکراتی که با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران داشتیم، در آینده‌ای نزدیک آیین تجلیل از کادر فنی، عوامل، بازیکنان و مربیان تیم لیگ برتری هیئت بدمینتون آمل که برای نخستین‌بار توانست به جایگاه سوم لیگ برتر دست یابد، با حضور مسئولان استانی، شهری و دعوت از مسئولان فدراسیون بدمینتون برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *