بدمینتون‌بازان آملی به دیدار زنجان می‌روند

 

نسیم ورزش: مهدی امیرفخریان گفت: در دومین روز مرحله نهایی لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور تیم‌های گاز تهران به مصاف دانشگاه آزاد رفته و بدمینتون‌بازان آملی به دیدار زنجان می‌روند.

امیرفخریان

 رئیس هیات بدمینتون مازندران تصریح کرد: در دومین روز دور برگشت مرحله نهایی بیستمین‌ویکمین دوره لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور که به میزبانی آمل در حال برگزاری است، تعداد چهار دیدار در سالن ورزشی سرپوشیده شهرک مروارید برگزار می‌شود.

وی افزود: در دیدار نخست نماینده آمل که میزبان این رقابت‌ها است به دیدار تیم قدرتمند گاز تهران رفته و در دومین بازی بیمه زنجان به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی می‌رود.

امیرفخریان یادآور شد: شامگاه امروز نیز دو دیدار در سالن ورزشی شهرک مروارید برگزار می‌شود که در آن هیئت بدمینتون آمل به دیدار بیمه زنجان رفته و گاز تهران مقابل دیگر حریف تهرانی خود، دانشگاه آزاد اسلامی می‌رود.

متولی بدمینتون مازندران خاطر نشان کرد: در روز نخست مسابقات نماینده آمل در خانه مقابل تیم دانشگاه آزاد با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب شد و در دیگر دیدار گاز تهران با نتیجه ۴ بر یک مقابل بیمه زنجان به برتری رسید.

امیر فخریان اذعان داشت: امسال لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور با حضور ۹ تیم در دو گروه چهار و پنج تیمی مرحله مقدماتی را پشت سر گذاشت که از هر گروه دو تیم به مرحله ‌نهایی راه یافتند.

وی گفت: هیئت بدمینتون آمل، بیمه زنجان، گاز تهران و دانشگاه آزاد اسلامی تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی هستند همچنین دور رفت مسابقات دو هفته گذشته به میزبانی زنجان برگزار شد که در آن هیئت بدمینتون آمل در هر سه بازی با شکست روبه‌رو شد.

رئیس هیات بدمینتون مازندران بیان داشت: تا پایان مرحله رفت دور نهایی لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور تیم دانشگاه آزاد اسلامی صدرنشین بوده و تیم‌های گاز تهران، بیمه زنجان و هیئت بدمینتون آمل رده‌های دوم تا چهارم را از آن خود کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *