با کسب مدال در روز اول، به هم‌تیمی‌هایم انگیزه می‌دهم

 

ملی‌پوش مازندرانی تیم ملی تکواندو ایران گفت: من اولین نماینده ایران هستم که به روی شیاپ چانگ می‌روم و می‌خواهم با کسب مدال در روز اول رقابت‌ها، انگیزه دیگر نمایندگان تکواندوی ایران را بیشتر کنم.

 

عاشورزاده

 

به گزارش خبرنگار خبری تحلیلی نسیم ورزش ، فرزان عاشورزاده ملی‌‌پوش مازندرانی تکواندوی ایران اعزامی به المپیک ۲۰۱۶ ریو طی گفت‌وگویی درباره اردوهای تیم ملی، اظهار کرد: تمرینات سنگین و فشرده می‌گذرد و هر چه به المپیک نزدیک می شویم شرایط سخت‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه تمرینات را با انگیزه خاصی سپری می‌کنیم، افزود: تکواندو ایران نتایج خوبی در کارنامه دارد و به همین دلیل فشار روی ما زیاد است اما به این مسائل توجهی نمی‌کنیم.

ملی‌‌پوش مازندرانی تکواندوی ایران تصریح کرد: مدت‌ها در تمرین و اردو بوده‌ایم و همه سختی‌های تمرین و دوری از خانواده را تحمل کرده‌ایم اما انگیزه کسب مدال المپیک باعث می‌شود تمام سختی‌ها را تحمل کنیم و با برنامه‌ای که کادر فنی برای ما ریخته در المپیک در اوج خواهیم بود.

عاشورزاده با اشاره به اینکه اولین نماینده تکواندوی ایران در المپیک خواهد بود، خاطرنشان کرد: من اولین نماینده ایران هستم که به روی شیاپ چانگ می‌روم و می‌خواهم با کسب مدال در روز اول رقابت‌ها، انگیزه دیگر نمایندگان تکواندوی ایران را بیشتر کنم.

ملی‌پوش مازندرانی تیم ملی تکواندو ایران اضافه کرد: تمام شرایط فراهم است که بهترین نتیجه را کسب کنم و به خودم و تمام هم تیمی‌هایم ایمان دارم که تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را در المپیک بگیریم.

دارنده مدال طلای جهان درباره رقبای المپیکی، بیان کرد: از حریفان شناخت کافی دارم و فیلم مبارزه آنها را تماشا می‌کنم.

عاشورزاده در پایان گفت: کسب مدال المپیک ملزم آمادگی جسمی و روحی است و این دو در موازات هم باید باشند، کادر فنی روی ذهن ما نیز تاثیرات خوبی داشته است و به لحاظ فنی نیز آماده‌ ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو