با پیام حمایت از بیماران سرطانی دوچرخه‌سواران اردبیلی وارد آمل شدند

 

نسیم ورزش: دو دوچرخه‌سوار اردبیلی عازم مشهد مقدس با پیام حمایت از بیماران سرطانی، به شهرستان آمل رسیدند.دو دوچرخه‌سوار اردبیلی ۲۱ شهریورماه سال‌جاری از پارس‌آباد مغان با پیام حمایت از بیماران سرطانی، حرکت خود را به مقصد مشهد مقدس آغاز کردند و ظهر امروز به شهرستان آمل رسیدند.
این دو ورزشکار، عضو هیئت دوچرخه‌سواری پارس‌آباد مغان هستند و امروز مورد استقبال اعضای انجمن حمایت از بیماران سرطانی «آرین» آمل قرار گرفتند.
میرآقا حسینی رئیس هیئت دوچرخه‌سواری پارس‌آباد با بیش از ۵۰ سال سن به همراه کسری اطهر ۱۵ ساله تصمیم گرفتند تا یک زوج رکابزن خوبی را تشکیل داده و از پارس‌آباد تا مشهد را برای زیارت امام هشتم (ع) رکاب بزنند و پیام حمایت از بیماران سرطانی را در طول مسیر به هم‌وطنان خود یادآوری کنند.
رئیس انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی شهرستان آمل در حاشیه خوشامدگویی و استقبال از این دوچرخه‌سواران در آمل، گفت: کارهای فرهنگی زیادی برای حمایت از بیماران سرطانی در حال انجام است که یک از آنها را با رکابزنی ورزشکاران اردبیلی شاهد هستیم.
رحمت مسقطی اظهار کرد: این حرکت‌ها باید با حمایت مسئولان انجام شود تا اهمیت آن بیشتر مشخص باشد.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری پارس‌آباد  در شهرستان آمل گفت: در راه سفر به استان خراسان رضوی با توجه به شرایط نامساعد جوی و بارندگی شدید در مازندران نتوانستیم حرکت خوبی داشته باشیم.
میرآقا حسینی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم شامگاه امروز وارد مرکز مازندران شده و میهمان مردم ساری باشیم.
وی با انتقاد از حمایت نکردن مسئولان از این گروه دو نفره، بیان کرد: امیدواریم از این پس شاهد حمایت بیشتر مسئولان و مدیران در امر اسکان و استراحت شبانه باشیم.
حسینی در پایان گفت: این در حالی است که با نامه رسمی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل و هماهنگی و درخواست همکاری با مدیران کل استان‌های گیلان، مازندران، و گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی راهی سفر شده‌ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *