با مدیریت جوانبخت، روزهای طلایی ژیمناستیک مازندران در راه است

اختصاصی نسیم ورزش: رشته ورزشی ژیمناستیک در مازندران از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

جوانبخت

رشته ورزشی ژیمناستیک در استان مازندران با ۱۵ هزار ورزشکار سازمان یافته ظرفیت بزرگی در ورزش مازندران محسوب می شود و این فرصت در صورت عدم پیگیری مطلوب و مدیریت لازم به تهدیدی جدی بدل خواهد شد.

محمد سبحانی مرد پرتلاش ژیمناستیک مازندران پس از سالها پیگیری ، مدیریت و ساماندهی این رشته ورزشی سرانجام از سمت خود بعنوان رئیس و متولی هیات ژیمناستیک مازندران استعفا داد و در کش و قوس های مختلف و در حالی که گزینه های سیاسی و ورزشی زیادی مطرح بودند حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران جوانبخت را انتخاب کرد.

جوانبخت که سابقه دبیری هیات ژیمناستیک را در کارنامه داشت که در راس آن استاد سبحانی بود و این خود امتیازی مهم برای او تلقی می شود.

جوانبخت سرپرست هیات ژیمناستیک مازندران شد و پس از آن انتصابش مورد حمایت جامعه بزرگ و محترم ژیمناستیک و بخصوص استاد سبحانی قرار گرفت.

جوانبخت بعنوان یکی از افرادی است که می تواند با ارتباط موثر و خوبی که با فدراسیون دارد کمک های شایانی در جهت توسعه این رشته ورزشی نماید. به باور بسیاری از کارشناسان معرفی جوانبخت از سوی حسین زادگان انتخابی درست  و کارشناسی بوده است.

جوانبخت با تجربیات گرانسنگی که دارد خواهد توانست دوران طلایی در ژیمناستیک مازندران ایجاد کند و اتحاد و همدلی در فضای این رشته ورزشی  ایجاد نماید.

 متولی هیات ژیمناستیک مازندران با ارتباطی که در حوزه های مختلف دارد خواهد توانست حامیان مالی را به این رشته ورزشی جذب نماید و زیرساختهای ژیمناستیک استان را بهبود بخشد.

روزهای خوب ژیمناستیک مازندران در راه است و این امر سبب ساز اتفاقات خوب در این هیات ورزشی خواهد شد.

جوانبخت با همکاری بزرگان ژیمناستیک مازندران خواهد توانست آرامش و اتحاد خوبی در  این رشته ورزشی حاکم کند.

ورزشکاران جامعه هدف هیات ژیمناستیک مازندران در انتظار عملکرد سرپرست فعلی هیات می باشند و این عملکردها از باور آنها فراموش نخواهد شد.

انتخابات هیات ژیمناستیک مازندران در راه است و با توجه به جامعه هدف بزرگ این هیات  فردی مدیر و کاربلد باید در راس این هیات با برنامه ریزی های کوتاه ، میانه و بلند مدت قرار گیرد تا عملکرد مطلوبی در این رشته ورزشی در استان بجای گذارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *