با عزل مدیران سیاسی،ورزش گیلان جان تازه می‌گیرد / به عملکرد هیئت شنا در ۴ ساله اخیر انتقاد داریم

نسیم ورزش:از رئیس هیئتی که پس از ۴ سال هنوز نمی داند واترپلو چند نفره است نمی توان انتظار توسعه ، پیشرفت و برنامه محوری داشت.

واترپلو
نوید نیک بین با انتقاد از برنامه با ورزش شبکه باران در تقسیم ناعادلانه زمان بین خود و رئیس هیئت شنا و القای مشکلات شخصی بجای عملکرد ضعیف هیئت گفت : من و بسیاری از قهرمانان ، مربیان و پیشکسوتان ورزشی استان که تعدادی از آنها در برنامه با ورزش صحبت کردند با رئیس هیئت مشکلی نداشته و نداریم بلکه فقط و فقط به عملکرد هیئت در ۴ ساله اخیر انتقاد داریم .
وی با اشاره به اظهارات رئیس هیئت شنا در این برنامه تلویزیونی مبنی بر در آمد ۵۰۰ میلیون تومانی در سال ۹۱ گفت : بدون هیچ گونه اظهار نظری توجه دستگاههای نظارتی و مسئولین ورزشی را به درآمد یک میلیارد تومانی این هیئت در سالهای ۹۱ و ۹۲ جلب می کنم .
نایب قهرمان سابق واترپلوی باشگاههای آسیا گفت : از رئیس هیئتی که پس از ۴ سال و دو ماه ریاست هنوز نمی داند واترپلو ۷ نفره است و به اشتباه چندین بار در برنامه زنده ۶نفره اعلام می کند ، نمی توان انتظار توسعه ، پیشرفت و برنامه محوری داشت .
نایب قهرمان واترپلوی باشگاههای آسیا با اشاره به آمارهای ضد و نقیض رئیس غیر ورزشی هیئت شنا ، شیرجه و واترپلوی گیلان دربرنامه با ورزش تلویزیون گفت : قهرمانی تیم واترپلوی زیر ۲۰ سال در سال ۹۲ و حضور ۹ نفر در تیمهای ملی، اصلاً صحت ندارد و با نگاهی گذرا در سایت همین هیئت ورزشی می توان از این ادعاهای بی اساس پرده برداشت .
نوید نیک بین قهرمانان و ملی پوشان فعلی هیئت شنا ، شیرجه و واترپلو را پرورش یافته هیئتهای قبلی دانست و گفت : بدلیل نداشتن برنامه ریزی مدون ،تقویم ورزشی سالیانه و کنار گذاشتن نیروهای قدیمی و فنی در ۴ سال گذشته ،در بخش استعدادیابی و قهرمان پروری حرکت مثبتی انجام نشده است .
وی با انتقاد از برخی مسئولین که با وجود انتقادات قهرمانان ، پیشکسوتان و مربیان شنا ، شیرجه و واترپلوی گیلان ، عکس العملی نشان نمی دهند ، گفت : امیدواریم که با رویکرد درست مدیرکل ورزش وجوانان گیلان در برداشتن مدیران غیر ورزشی هیئتهای ورزشی که توانمندی جذب اسپانسر را هم ندارند، ورزش استان نفس و جانی دوباره بگیرد.
این قهرمان اسبق شنا وواترپلو با تشکر از مسعود رهنما که از زمان ورودش نیمی از روسای هیئتهای ورزشی غیرورزشی و سیاسی را برکنار کرده است گفت : من و تمامی زحمتکشان جامعه تحصیلکرده و با تجربه ورزشی گیلان از این حرکت دفاع می کنیم .
ریاست هیات شنا,شیرجه و واترپلوی گیلان برعهده «پرویز گلریز ارم ساداتی» است./برنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو