با خالی بندی ها در فوتبال ایران چه باید کرد

شما که خالی بندی دست به نقدتان خوب است، زحمت هماهنگی را هم بکشید تا نتیجه ماله کشی تان موجب خنده نباشد!

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، به آنهایی که بعد از هر اتفاقی ماله به دست می گیرند و ماله کشی می کنند، پیشنهاد می دهیم بدون هماهنگی خالی نبندند تا رسوا نشوند!

خالی بندی های جدید اهالی فوتبال سوژه فضای مجازی و محافل ورزشی شده است. دوستانی که برای ماله کشی، به شیوه خالی بندی روی می آورند، با هم هماهنگ نمی کنند و دست شان رو می شود و سوژه خنده به مردم می دهند! یک طرف در بازی استقلال، بختیار رحمانی بعد از تعویض قهر می کند و منصوریان برای زیر سوال نرفتن اقتدار خودش، می گوید یکی از بستگان او مشکل پیدا کرده و بختیار ناراحت است و بختیار رحمانی که نمی داند منصوریان به جای گفتن حقیقت، چه حرفی زده، یک خالی متضاد می بندد و به جای اشاره به مشکل کذایی فامیل خیالی خود، می گوید زانو درد داشته و یک راست به رختکن رفته چون لابد زانوی بختیار رحمانی  برای نشستن روی نیمکت خم نمی شده ولی برای پایین رفتن از پله های رختکن ورزشگاه، مشکلی نداشت!

طرف دیگر مهدی طارمی از تعویض خود ناراحت می شود و سیدجلال زیر گوش او می گوید برو با برانکو دست بده و شر درست نکن ولی چون دو طرف با هم هماهنگ نیستد، سیدجلال می گوید نه اصلا به طارمی توصیه ای نکردم و فقط به او گفتم خسته نباشید و طارمی بی خبر از ماله کشی سیدجلال، می گوید حسینی فکر کرد من ناراحتم و آمدم بیخ گوش من گفت عیبی ندارد که تعویض شدی و هیچی نگو!

خب، چه کاری است؟ اول در رختکن با هم هماهنگ کنید و بعد خالی ببندید که ضایع نشوید! شما که خالی بستن دست به نقدتان خوب است، زحمت هماهنگی را هم بکشید تا نتیجه ماله کشی تان موجب خنده نباشد!

علاوه بر این داستان می توان به جریان ادعای آقای منصوریان در مورد پیشنهاد تیم لیگ دسته اولی انگلیس اشاره کرد و امثال این خالی بندی در فوتبال کشور ما تعدادش افزایش یاقته است. حال به نظر شما کاربران عزیز چرا باید در فوتبال کشورمان چنین مواردی وجود داشته باشد و در مورد این مسائل چه باید کرد؟

مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما کاربران و بینندگان عزیز خبرگزاری پارس فوتبال هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *