با حضور کریمی به لیگ برتر صعود می‌کنیم

نسیم ورزش : مربی جدید تیم فوتبال خونه به خونه بابل با بیان اینکه حضور کریمی در این تیم می‌تواند کمک بزرگی برای صعود باشد، گفت: می‌توانیم به لیگ برتر صعود کنیم.

 

آزادکار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علیرضا امامی‌فر در خصوص حضورش در تیم خونه به خونه بابل گفت: بعد از صحبتی که با علیرضا مرزبان داشتم شرایط این تیم را بررسی کردم و به کادر فنی تیم خونه به خونه آمدم.

وی افزود: خونه‌به‌خونه شرایط خوبی دارد و با کادر فنی و بازیکنانی که دارد می‌تواند به لیگ برتر صعود کند زیرا هم امکانات خوبی دارد و هم از کادر بازیکنان و کادر فنی خوب تشکیل شده است امیدوارم من هم بتوانم به این تیم کمک کنم.

مربی تیم خونه‌به‌خونه بابل در رابطه با حضور علی کریمی در این تیم تصریح کرد: قطعا حضور علی کریمی برا هر تیمی مفید است. او می‌تواند الگوی خوبی برای بازیکنان خونه‌به‌خونه باشد و در راه راهیابی به لیگ برتر قطعا این موضوع کمک زیادی به تیم می‌کند.

امامی‌فر در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار کرد: این تیم در نیم فصل اول شرایط خوبی داشت اما باید هر چه زودتر کار را برای نقل و انتقالات آغاز کند و با توجه به در پیش بودن مسابقات آسیایی بازیکنان خوبی را جذب کند زیرا واقعا بازیکنان مناسبی روی نیمکت حضور ندارند که بتوانند تاثیر گذار باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو