با حضور مسئولان می بایست مشکلات سمن ها بررسی و برطرف شود

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که با حضور حجت الله حیدی معاون امور جوانان و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد، خواستار  ببرسی مشکلات سمنها با حضور مسئولان مربوطه شد.

حبیب حسین زادگان

حبیب حسین زادگان در این جلسه حمایت جدی از سمن ها را خواستار شد و گفت: با حضور مسئولان می بایست مشکلات سمن ها بررسی و برطرف شود.

وی، با اشاره به فعالیت ۲۹ سمن در حوزه اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده و تلاش جوانان ۴۰ سمن در اداره کل ورزش و جوانان استان در حال ثبت است.

حسین زادگان از جایگاه دومی ستاد ساماندهی امور جوانان مازندران را در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و افزود: برنامه ها و اقدامات بسیار خوبی با حمایت مسئولان در حوزه امور جوانان صورت پذیرفت.
در ادامه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه سمن ها در همه جای دنیا ظرفیت خوبی برخوردار هستند، گفت: سمن ها در کارهای گروه و جمعی برای رفع مشکلات و امور خیریه مشارکت خوبی دارند.

یونسی ضمن تایید بر سخنان حسین زادگان در خصوص بررسی و برطرف نمودن مشکلات سمن ها،  افزود: رویکرد دولت در قبال حمایت از سمن ها خوب است و برای کارایی بیشتر، این حمایت باید گسترده تر از قبل شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، با اشاره به اینکه تا نیمه سال ۹۳، راه اندازی سمن ها ۳۰۰ درصد نسبت به گذشته رشد داشته است، خاطرنشان کرد:پشتیبانی خوبی از سوی فرمانداری های استان در جهت توانمند سازی سمن ها صورت گرفت و استانداری نیز همواره از فعالیت سمن ها حمایت نموده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو