با حضور مدیر ارشد دستگاه ورزش مازندران : نشست سالانه پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش برگزار شد

 

نسیم ورزش: با حضور مدیرکل ورزش و امور جوانان مازندران، بریمانی رئیس اداره قهرمانی ورزش استان، نعمتی مدیر سایت مازندلیگ، شکیبافر مدیر پشتیبانی سازمان همیاری شهرداریهای استان، طبری قائم مقام هیات ورزشهای همگانی مازندران، محمدی کیادهی عضو شورای اسلامی شهر ساری، حسین قربانی مدیرخانه مطبوعات، شعبان وفایی نژاد کارشناس ورزشی، مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش مازندران و تعدادی از خبرنگاران ، سومین نشست سالانه پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش برگزار شد.

مدیرکل ورزش و امور جوانان مازندران در این نشست با بیان اینکه تمامی فعالیتهای صورت گرفته در عرصه ورزش برای ارتقای جایگاه ورزش مازندران بوده است، گفت: ۱۳ ماه از عمر مدیریت ورزش من در این استان سپری شد،  تجربیات فراوانی را کسب کردم.

حبیب حسین زادگان، ادامه داد: ناب ترین، صادقانه ترین و بی ریا ترین خدمات در  حوزه ورزش انجام می شود.

وی، با اشاره به تلاش خبرنگاران ورزشی در انعکاس فعالیتها ، اخبار و موفقیتهای ورزش مازندران تصریح کرد: اخباری که سایت نسیم ورزش ارایه می شود بنده به عنوان عضوی از جامعه ورزش پیگیری می کنم.

این مسئول، ادامه داد: به نظرات خبرنگاران و نویسندگان حوزه ورزش احترام می گذارم زیرا این افراد با چشمانی بینا و دستانی پرتوانا ، نقاط قوت  وضعف را کارشناسی می کنند.

محمدی کیادهی عضو شورای نیز در این نشست ضمن قدردانی از تلاشها  وفعالیتهای مسئولان و خبرنگاران پایگاه خبری نسیم ورزش گفت: ورزش در استان مازندران از جایگاه ویژه ای برخوردار است  وتوانسته طی سالهای اخیر مقام و عناوین مهم کشوری و بین المللی را از آن خودنماید.

وی، ادامه داد: از آنجایی که مازندران پذیرای بسیاری از مهمانان است با تدابیر لازم دستاوردهای ورزشکاران این دیار در معرض دید عموم قرار گیرد.

سید مجید محمدیان مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش نیز ضمن قدرانی از حضور مدیران و خبرنگاران حوزه ورزش استان مازندران، گفت: خبرنگاران برای انعکاس اخبار ورزشی گاهی شرایط سختی را متحمل می شوند.

حسین فرهادی صاحب امتیاز نسیم ورزش،  نیز در سخنانی با اشاره اینکه این پایگاه خبری ورزشی، سومین سال فعالیت خود را پشت سر گذاشته، گفت: در این مدت خبرنگاران این سایت به منظور انعکاس فعالیت گسترده جامعه ورزش در شرایط مختلف فعالیت کردند.

وی، از انتشار ویژه نامه مکتوب نسیم ورزشی خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم با اقدمات صورت گرفته گام موثری در تعالی ورزش استان برداریم.

فرهادی،  با اشاره به تشکیل شورای سیاستگذاری ورزش افزود: در آینده نزیدیک اعضای این شورا معرفی می شوند.

شعبان وفایی نژاد کارشناس ورزش مازندران و حسین قربانی مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران نیز در سخنانی به بیان اهمیت خبر  واطلاع رسانی در حوزه ورزش پرداخت.

در پایان این مراسم علیرضا اقبالی به عنوان سردبیر پایگاه خبری تحلیلی ورزشی نسیم ورزش و مهسا جنکوک بعنوان مدیر اداری پایگاه خبری تحلیلی ورزشی نسیم ورزش نیز معرفی شدند .

ساری-اعظم کردان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *