با تک برنز فرزان عاشورزاده کاروان تکواندوی مازندران به کار خود پایان داد

نسیم ورزش : با دو شکست پریسا جوادی و زهرا پوراسماعیل کسب کردند و حذف الهه شیدایی کار تکواندوی استان در جاکارتا را تمام کرد تا با تک برنز فرزان عاشورزاده کاروان تکواندوی مازندران به کار خود پایان دهد.
تک برنز فرزان عاشورزاده

به گزارش پایگاه خبری تلیلی نسیم ورزش/ الهه شیدایی نماینده وزن ۵۳- کیلوگرم تکواندو کشورمان با قبول شکست برابر هوگوپوش قزاق در یک‌قدمی سکو نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها خارج شد.

نخستین روز از مسابقات کیوروگی در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از صبح امروز (دوشنبه – ۲۹ مردادماه) در سالن مرکزی همایش جاکارتا آغاز شده است و تکواندوکاران اوزان ۵۳- و ۶۷- کیلوگرم زنان و ۵۸- کیلوگرم مردان در این روز بر روی شیاپ‌چانگ رفتند.

الهه شیدایی هوگوپوش وزن ۵۳- کیلوگرم کشورمان که نخستین حضور در رویدادی بین‌المللی را تجربه می‌کرد در نخستین گام موفق شد «رضیه آراگون» فیلیپینی را ۱۰ بر ۲ از پیش رو بردارد، او در ادامه رو در روی «فریزا الدانگوروا» از قزاقستان قرار گرفت و نتیجه را ۱۱ بر ۳ واگذار کرد و از کسب مدال بازماند تا شیدایی اولین حذف شده بانوان مازندرانی باشد.

پریسا جوادی تکواندوکار وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان نتیجه را برابر نماینده قزاقستان واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

پریسا جوادی نیز  تکواندوکار مازندرانی وزن ۵۷- کیلوگرم در نخستین گام برابر «مارژان تولپبرگنوا» قزاق نتیجه را ۱۵ بر ۱۰ واگذار کرد و گردونه رقابت‌ها خارج شد.

زهرا پوراسماعیل نماینده وزن ۶۷+ کیلوگرم کشورمان نتیجه را به هوگوپوش ازبکستان واگذار کرد و از گردونه رقابت ها خارج شد.پوراسماعیل تکواندوکار وزن ۶۷+ کیلوگرم در نخستین گام برابر «اسوتلوا اوسیپوا» ازبک نتیجه را ۶ بر ۳ واگذار کرد و از کسب مدال بازماند.

 عاشورزاده تنها مدال آور مازنی

فرزان عاشورزاده نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان با دو پیروزی و یک باخت نشان برنز بازی‌های آسیایی را به نام خود ثبت کرد.

فرزان عاشورزاده هوگوپوش وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان در گام نخست «محمد سوناتو» تاجیکستانی را با نتیجه ۲۶ بر ۳ مقتدرانه، در راند دوم و پیش از پایان زمان قانونی مسابقات شکست داد؛ در ادامه رو در روی «کواک هونگ وُ» ویتنامی با نتیجه ۱۳ بر ۶ به برتری رسید.

فرزان در نیمه‌نهایی برابر «نیاز پولادف» نماینده ازبکستان ۱۵ بر ۱۳ نتیجه را واگذار کرد و بر سکوی سومی ایستاد.

 بعد از حذف سه بانوی مازندرانی و کسب یک مدال توسط عاشورزاده پرونده تکواندوکاران مازندرانی در جاکارتا با یک مدال بسته شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو