با افتتاح چند پروژه نیمه‌تمام در ساری سرانه ورزشی در مرکز استان افزایش می‌یابد

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با اشاره به اینکه میزان فضای ورزشی ساری به ۱۰۵ سانتی‌متر مربع رسید،اظهار کرد: با افتتاح چند پروژه نیمه‌تمام در ساری سرانه ورزشی در مرکز استان افزایش می‌یابد.

حسین دلیری

حسین دلیری گفت: برای توسعه و گسترش ورزش ساری از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم و به هیچ کس اجازه دخالت در تضعیف کردن ورزش مرکز استان نمی‌دهم.وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۷ هزار ورزشکار زن و مرد ساروی بیمه ورزشی شدند، افزود: ملی‌پوشان مرکز استان در تیم ملی در سه ماه ابتدای سال ۹۴ موفق به کسب هشت مدال جهانی و آسیایی شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از حضور تیم‌های متعدد ورزشی در لیگ مختلف کشور خبر داد و تصریح کرد: در سال جدید با برنامه‌ریزی انجام شده تلاش داریم تا تیم‎های حاضر مرکز استان در لیگ کشور با ساماندهی بهتری برای مدعی بودن در لیگ حضور یابند.

دلیری با بیان اینکه باید به تیم‌های ساروی نگاه ویژه‌ای شود، گفت: ساری به عنوان مرکز پیشانی ورزش استان نیازمند حمایت بیشتری از سوی مسئولان است.

 وی از حضور چند تیم ساروی جدید در لیگ‌های مختلف کشوری خبر داد و اظهار کرد: برای توسعه و گسترش ورزش ساری از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم و به هیچ کس اجازه دخالت در تضعیف کردن ورزش مرکز استان را نمی‌دهم.

دلیری با اشاره به شناسایی ۱۲ نقطه کور طرح دریا در ساحل ساری گفت: ۷۰ ناجی غریق در شش طرح دولتی و سه طرح خصوصی در ساحل برای خدمات‌رسانی فعالیت دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *