باید ها و نباید های همایش تجلیل از قهرمانان مازندران…

اختصاصی نسیم ورزش: با همت دستگاه ورزش مازندران همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی مازندران در شبی به یاد ماندنی با حضور ربیع فلاح جلو دار استاندار مازندران و سایر مسئولین استانی برگزار شد .

PhysicalImage.aspx

همایش تجلیل حرکت خوبی می باشد که در سنوات گذشته نیز صورت می گرفت به واسطه رسالتی که بر عهده اصحاب قلم می باشد بدون در نظر گرفتن مسائل شخصی و احساسی در این مقال به باید ها و نباید های این همایش می پردازیم.

 

برگزاری همایش با یک ساعت و چهل و پنج دقیقه تاخیر

همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی بر طبق برنامه بایستی ساعت ۱۶ برگزار می شد ولی این همایش با یک ساعت و چهل و پنج دقیقه تاخیر برگزار شد.

برخی از مدعوین در این همایش راس ساعت مقرر در این مراسم شرکت کردند . و نسبت به تاخیر طولانی این همایش انتقاد داشتند.

بهتر است دست اندرکاران این همایش ترتیبی اتخاذ می دادند تا همایش با حداقل تاخیر برگزار می شد تا مدعوینی که در در راس ساعت مقرر در سالن همایش حضور داشتند خسته نمی شدند این امری است که باید در همایش آتی در نظر گرفته شود.

 

رسانه های ورزشی باز هم فراموش شدند

دستگاه ورزش مازندران در این همایش بخشی برای تجلیل از خبرنگاران ورزشی در نظر نگرفتند که این امر از قبل پیش بینی می شد.

رسانه های ورزشی در سرما و گرما در کنار قهرمانان و مدال آوران ورزشی در مازندران حضور دارند و در سخت ترین شرایط از رسالت خود کوتاه نیامده اند.

البته این انتقاد به مدیر دستگاه ورزش وارد نمی باشد چون این امر در سنوات گذشته نیز صورت نگرفت اما حسین زادگان می توانست حضور خبرنگاران و نخبگان رسانه ای را در همایش تجلیل فتح الباب کند.

 

آیتم مرد اخلاق حرکت پسندیده دستگاه ورزش مازندران

دستگاه ورزش مازندران در اقدامی ارزشمند آیتم مرد اخلاق را در این همایش راه اندازی کند انتخاب هادی نورزی تفکر درست فرهنگی دستگاه ورزش در این همایش محسوب می شود و اینکه مرد اخلاق در سالهای آتی با نام هادی نورزی به مرد اخلاق تعلق بگیرد قابل تقدیر می باشد.

 

حوزه ورزش همگانی دیده نشد

حوزه ورزش همگانی مازندران در این همایش دیده نشد و جا داشت در این همایش از تلاش های حوزه معاونت همگانی دستگاه ورزش و هیات همگانی مازندران تقدیر و تشکر می شد.

ورزش همگانی وظیفه خطیری دارد و آن بسترسازی سلامت و شادابی جامعه است که نباید این حوزه را دست کم بگیریم.

بهتر بود دست اندرکاران آیتمی در این همایش به ورزش همگانی مازندران اختصاص می دادند و تلاش های ورزش همگانی در همایش در نظر گرفته می شد.

 

گاف بزرگ خواننده در پلی بک

خواننده همایش قهرمانان و مدال آوران ورزشی مازندران اولین اجرا خود را به خوبی برگزار کرد و در بخش دوم اجرا خود که در حالی که همه فکر می کردند که اجرای زنده خواننده می باشد قبل از شروع خوانندگی صدا در سالن طنین انداز شد و خواننده تلاش کرد که خود را به صدا برساند که دیگر کار از کار گذشته بود.

البته این مسئله سبب شد تا لبخند بر روی لبان مدعوینی که متوجه این داستان شده اند شود.

 

حذف معنا دار بخش هیات های ورزشی برتر

در این همایش حذف آیتم هیات های برتر کاملا ملموس بود اتفاقی که برخی از هیات های ورزشی از این اقدام دستگاه ورزش گله مند بودند.

در سنوات گذشته هیات های ورزشی برتر معرفی می شدند و این انگیزه ای برای فعالیت های گسترده در حوزه ورزش ایجاد می کرد .

حذف آیتم هیات های برتر سبب یاس و نا امیدی مدیران ورزشی در استان خواهد شد هیات های ورزشی که نقش تعیین کننده ای در قهرمانی و مداآوری ورزشکاران مازندران ایفا می کنند.

 

بخش پهلوان سال آیتم دلنشین و جذاب همایش

جذاب ترین و دلنشین ترین آیتم همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی مازندران پهلوان سال بود.

آیتمی که توانست اشک شوق بر گونه مدعوین بنشاند.

جابر صادق زاده که در سال جاری بعنوان پهلوان سال کشور شد و انتخاب او بعنوان پهلوان سال در مازندران محرز بود. دست اندرکاران برگزاری این  همایش در خصوص آیتم پهلوان سال مازندران از خود ذوق و سلیقه خوبی نشان دادند.

 

آیتم قهرمان قهرمانان با چاشنی محافظه کاری همراه بود

همه مدعوین حاضر در سالن همایش انتظار داشتند که یک نفر برنده آیتم قهرمان قهرمانان باشد که نیاز به اندکی جسارت دست اندرکاران این همایش بود.

این آیتم با چاشنی محافظه کاری همراه بود که مطمئنا این امر از دلچسب بودن این آیتم کاست. انتخاب سخت در این همایش صورت نگرفت و نباید ملاحظاتی در اینخصوص صورت می گرفت.

هر دو این عزیزان از بزرگان و قهرمانان ورزش مازندران می باشند و قطعا انتخاب یکی از دو قهرمان با تمامی سختی هایش باید صورت می گرفت.

 در هر صورت همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی مازندران با تمام باید ها و نباید هایش به پایان رسید از تمامی دست اندرکاران این همایش بایستی تقدیر و تشکر کرد . ورزش مازندران با وجود قهرمانان ، پیشکسوتان ، مربیان و زحمتکشان خواهد درخشید و نباید مدیر دستگاه ورزش این زحمات را نادیده بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *