باید سهم مازندرانیها در بازیهای المپیک و پاراالمپیک افزایش یابد

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در دومین جلسه ریو ۲۰۱۶ المپیک با بیان اینکه ورزش مازندران در اداور گذشته المپیک و پاراالمپیک سهم به سزایی در افتخارآفرینی ورزش کشور داشت، افزود: تعداد سهمیه ورزشکاران مازندرانی در بازی های المپیک و پاراالمپیک مشخص است اما نیاز است که این تعداد سهمیه افزایش یابد.


حبیب حسین زادگان با اشاره به اینکه حدود یک سال برای حضور ورزشکاران در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو فرصت باقی است، تصریح کرد: مسئولان وزارت ورزش و جوانان، اعتماد خاصی نسبت به افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی داشته و از این نظر نگاه ویژه ای به ورزش مازندران دارند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از برگزاری جلسه با کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک خبر داد و اذعان داشت: روسا هیئت های ورزشی استان برای افتخارآفرینی و حضور بیشتر ورزشکاران مازندرانی در المپیک و پاراالمپیک تعامل و ارتباط نزدیکی داشته باشند.

حسین زادگان با بیان اینکه مشکلات ورزش استان با برگزاری جلسات مختلف آسیب شناسی می شود، اظهار داشت: یک ورزشکار برای رسیدن المپیک و کسب سهمیه باید بین پنج تا ۶ سال تلاش و تمرین فشرده انجام دهد.

وی از کسب ۸۱ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی در چهار نخست سال ۹۴ توسط ورزشکاران مازندران خبر داد و افزود: با توجه به افتخارات و موفقیت ورزشکاران مازندرانی در مسابقات مختلف برون مرزی اعتبار و بودجه برای ورزش مازندران کافی نیست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو