بانوی قهرمان جودوکار ساروی تجلیل شد/ هدفم کسب مدال المپیک است

 

 

نسیم ورزش: فاطمه برمکی بانوی جودوکار ساروی و قهرمان تیم ملی جودوی بانوان کشور با حضور مسئولان ورزشی استانی و شهرستانی در ساری مورد تجلیل قرار گرفت.   145

در مراسم استقبال و تجلیل این قهرمان ملی غلامرضا رضوی معاون توسعه فنی قهرمانی ورزش و جوانان استان، حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، مریم کیومرثی معاون امور بانوان ورزش و جوانان استان و مجتبی قدمی رئیس هیئت جودو استان و …. حضور داشتند که از فاطمه برمکی دارنده مدال نقره مسابقات آسیایی جودو کوراش تجلیل شد.

فاطمه برمکی در این مراسم، با بیان اینکه هدفش کسب مدال المپیک است، اظهار کرد: برای حضور در مسابقات تمام سعی و تلاشم را برای کسب مدال انجام می‌دهم.

وی با اشاره به اینکه سطح کیفی مسابقات آسیایی در لبنان خوب بود، افزود: در این مسابقات جودوکاران خوبی شرکت کردند که با چهار پیروزی و یک شکست موفق به کسب مدال نقره شدم.

نایب قهرمان جودو درباه حریفانش در این مسابقات، بیان کرد: در این دوره از رقابت‌ها با حریفانی از لبنان، ترکمنستان، ارمنستان و ترکیه مسابقه دادم که موفق به پیروزی شدم.

برمکی با بیان اینکه برای حضور در این مسابقات تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم، خاطرنشان کرد: امیدوارم در دیگر مسابقات برون‌مرزی بتوانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

گفتنی است فاطمه برمکی در مسابقات جودوی کوراش بانوان قهرمانی آسیا که در لبنان برگزار شد، در وزن منهای ۷۸ کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره شد و امروز وارد زادگاهش شهر ساری شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو