باشگاه پرسپولیس مطالبات هادی نوروزی را به خانواده اش پرداخت کند

نسیم ورزش: رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت : باشگاه پرسپولیس باید مطالبات مرحوم هادی نوروزی را به خانواده اش پرداخت کند.

 

غلامرضا بهروان در مراسم افتتاح خانه موزه (مقبره) هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس در زادگاهش روستای کپورچال شهرستان بابل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در حال حاضر اگر می خواهیم روح هادی نوروزی شاد شود باید خانواده وی دغدغه ای نداشته باشند و برای این کار هم باشگاه پرسپولیس باید بر اساس قرار دادی که نوروزی با تیم داشت مطالباتش را به خانواده اش پرداخت کند.
وی از مبلغ دقیق بدهی باشگاه پرسپولیس به خانواده هادی نوروزی ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: این مبلغ در بندهای مختلف در قرار داد قید شده است و یک رقم قابل توجهی است.
بهروان افزود : هیات رئیسه و سازمان لیگ تمام تلاش خود را به کار می بندد تا حقی از خانواده مرحوم نوروزی از بین نرود و آن چیزی که برعهده سازمان لیگ است ، انجام خواهد شد .
وی افزود : در ماه جاری مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از طریق سازمان لیگ به خانواده مرحوم هادی نوروزی پرداخت شده است .
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت : همچنین مقرر شد عواید فروش بلیت تیم صبا و پرسپولیس به خانواده مرحوم هادی نوروزی تخصیص یابد که بخش زیادی از آن پرداخت شده است.
وی افزود : هادی نوروزی از چهره های ماندگار کشورمان محسوب می شود چرا که آنهایی که در دل مردم جای می گیرند همیشه ، چه در داخل زمین فوتبال باشند و چه نباشد ماندگار خواهند بود.
بهروان با اشاره به اینکه شخصا به نوروزی علاقه زیادی داشت ، گفت : اخلاق نیک و روحیه پهلوانی هادی نوروزی می تواند برای فوتبالیست ها یک الگو باشد.
هادی نوروزی کاپیتان سابق تیم پرسپولیس نهم ماه مهر سال جاری در سن ۳۰ سالگی براثر ایست قبلی در منزلش جان باخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *