باشگاه ساروی ها با پرداخت نخستین قسط قرارداد بازیکنان عمران ساری را شارژ کرد

نسیم ورزش : در حالی که کمتر از ۵۰ ساعت تا شروع بازی  تیم عمران ساری با بانک سرمایه باقی مانده است، باشگاه ساروی ها با پرداخت نخستین قسط قرارداد ، بازیکنانشان را شارژ کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، ، تیم عمران ساری که تا چند روز گذشته به دلیل مشخص نبودن پرداختی در این تیم والیبالی بازیکنانشان دلگرمی برای حضور با انگیزه در برابر تیم قدرتمند و صدرجدولی بانک سرمایه نداشتند؛ با این پرداختی شاید بتوانند با برد در برابر بانک سرمایه شگفتی دیگری در رقابت های لیگ برتر ثبت کنند.
تیم عمران ساری که با بازیکنان جوانش نخستین بار لیگ برتر والیبال بزرگسالان را تجربه می کند، درهشت بازی ،شش برد به خصوص در برابر تیم های قدری چون صالحین ورامین، کاله آمل و شهرداری تبریز برای خود رقم د، بعید نیست که بازی هفته نهم را نیز با تشویق هوادارانش در سالن سید رسول حسینی با پیروزی در برابر بانک سرمایه شگفتی دیگری را برای خود به ثبت برساند.
اگرچه بانک سرمایه به پشتوانه تمکن مالی خوداکثر بازیکنان ملی پوش را با قراردادهای میلیاردی به تیمش ملحق کرد، ولی کارنامه عمران ساری درهشت بازی گذشته به جز هاوش گنبد که به دلیل تاخیر در پرداخت های بازیکنان با شکست همراه بود، نشان می دهد که این تیم با قدرت جوانانش توانایی شکست صدرنشین را دارد.
تیم عمران ساری از هشت بازی گذشته با شش برد وکسب ۱۴ امتیاز در رده چهارم و بانک سرمایه نیز با هفت برد و یک باخت و با ۱۹ امتیاز در صدر قرار دارد.
سرمربی تیم عمران شهرداری ساری بازی تیمش در برابر صدرنشین رقابت های لیگ برتر را به نوعی بازی این تیم ساروی در برابر تیم ملی می داند.
بهزاد محمودی سه شنبه گفت که این دیدارمی تواند سخت ترین بازی تیمش در لیگ برتر باشد، ولی بازیکنانش توانایی گرفتن امتیاز در این بازی را دارند.
وی علت باخت تیمش را در برابر تیم ته جدولی هاوش گنبد در هفته هشتم ناشی از پرداخت نشدن دستمزد و بی انگیزگی بازیکنان دانست و ابراز امیداری کرد تا با پرداخت دستمزد بازیکنان انگیزه آنها برای این دیدار بیشتر شود وبتوانند سربلند از بازی بیرون بیایند.
محمودی اظهارداشت : بازیکنان جوان ما در نیم فصل جاری رقابت ها با برد در برابر تیم های قدر شگفتی ساز شدند و امیدوارم با برد در برابر تیم صدرنشین بار دیگر شگفتی جدیدی را رقم بزنند.
وی اضافه کرد : هدف ما در فصل جاری رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران تثبیت جایگاه و ماندن بود که با روند فعلی به نظر می رسد به این هدفمان رسیدیم و در نیم فصل دوم بازی ها را با قدرت بیشتری ادامه می دهیم.
مازندران ۲ نماینده در رقابت های والیبال لیگ برتر دارد که عمران با ۱۴ امتیاز در رده چهارم و کاله آمل با سابقه ترین تیم والیبالی مازندران در این رقابت ها ۶ امتیاز در رده دهم این رقابت های ۱۲ تیمی قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو