باشگاه خونه به خونه هافبک سابق استقلال تهران را جذب کرد

نسیم ورزش : محمد نعمتی گفت : این باشگاه در ادامه جذب بازیکنان مورد نظر کادرفنی در فصل نقل و انتقالات زمستانه ، ‘ میلاد نوری ‘ هافبک سابق استقلال تهران را به خدمت گرفت.

 

هافبک سابق استقلال تهران

به گزارش پایگاه خونه به خونه هافبک پیشین استقلال تهران درحالی امروز به تیم خونه به خونه مازندران پیوست که مسئولان این باشگاه روز دوشنبه نیز ‘ مهران فرضیات’ مدافع سابق تیم پرسپولیس تهران را به خدمت گرفته بودند.
محمد نعمتی  افزود : میلاد نوری روز سه شنبه و پس از توافق با باشگاه خونه به خونه، قرار داد خود را تا پایان این فصل رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور به این تیم امضاء کرد.
وی ابراز امیدواری کرد که با حضور این بازیکن، قدرت خط میانی تیم خونه به خونه با حضور این بازیکن توانمند افزایش یابد.
میلاد نوری ، سابقه بازی در تیم های فولاد خوزستان، استیل آذین، استقلال تهران، ابومسلم مشهد، استقلال اهواز، صبای قم، راه آهن تهران و سیاه جامگان مشهد را در کارنامه اش دارد.
وی در تیم های ملی امید و بزرگسالان ایران نیز توپ زده است.
باشگاه خونه به خونه مازندران روز گذشته مهران فرضیات ۳۰ ساله و مدافع سابق تیم پرسپولیس تهران و تیم لیگ برتری گسترش فولاد تبریز را تا پایان فصل جاری رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور به خدمت گرفت .
تیم فوتبال خونه به خونه یکی از ۲ نماینده مازندران در فصل جاری رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور است.
مالک این باشگاه در ۲ سال گذشته با جذب بازیکنان مطرح لیگ برتری و دسته یکی، تلاش زیادی برای لیگ برتری شدن این تیم کرده است.
خونه به خونه مازندران تا پایان هفته نوزدهم این رقابت ها با ۳۲ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و روز پنجشنبه درچارچوب هفته بیستم در دیداری بیرون از خانه میهمان تیم بادران تهران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *