بازی پرسپولیس و نساجی یک روز جلو افتاد

نسیم ورزش : بازی پرسپولیس و نساجی یک روز جلو افتاد /با موافقت سرمربی نساجی قائمشهر، دیدار عقب مانده هفته ششم لیگ برتر فوتبال بین این تیم و پرسپولیس یک روز به جلو انداخته شد.

بازی پرسپولیس و نساجی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ از کانال خبری نساجی قائمشهر، جواد نکونام سرمربی این تیم با انجام دیدار تیمش با سرخپوشان پایتخت برای روز ۲۲ شهریورماه در استادیوم ورزشی آزادی تهران موافقت کرد.
بر اساس قرعه کشی هیجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران به دلیل حضور پرسپولیس در رقابت های قهرمانی آسیا در بازی رفت برابر الدحیل قطر، بازی هفته ششم پرسپولیس با نساجی قائمشهر برای روز جمعه ۲۳ شهریورماه پیش بینی شد که با درخواست پرسپولیس و موافقت نساجی قائمشهر زمان دیدار یک روز به جلو افتاد.
باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل میزبانی دور برگشت مرحله یک چهارم رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا برابر الدحیل قطر در تهران خواهان برگزاری پیش از زمان تعیین شده این دیدار شد.
دیدار پرسپولیس و الدحیل ۲۶ شهریور ماه در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود و قرمزپوشان به دنبال برد در این دیدار هستند.
پرسپولیس تهران دیدار رفت این رقابت ها را هفته گذشته در دوحه قطر با نتیجه یک بر صفر به میهمانش واگذار کرد و در صورت برد شانس صعود به مرحله نیمه نهایی را پیدا می کند.
بدین ترتیب دیدار نساجی قائمشهر با پرسپولیس در ۲۲ شهریور ماه برگزار می شود و نساجی قائمشهر تاکنون از ۵ بازی رقابت های لیگ برتر با کسب ۵ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به سایر تیم ها در رده ۱۳ جدول ۱۶ تیمی قرار دارد و در صورت برد شانس صعود به میانه جدول را دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو