بازی عجیب سرنوشت برای گلر پرسپولیسی/ چه کسی باور می‌کرد؟

 

نسیم وزش : علیرضا حقیقی که نتوانست ویزای گوام را دریافت کند، فعلا در تهران باقی مانده تا بعد از پایان بازی‌های ملی به روسیه برگردد. او روز شنبه از این فرصت استفاده کرد و در محل تمرینات پرسپولیس حاضر شد تا با دوستان و هم‌بازیان قدیمی‌اش ملاقات کند. نکته جالب در این مورد آن است که حقیقی درست دو سال پیش با شرایطی کاملا متفاوت درفشی‌فر را ترک کرده بود.

در حقیقت روز ۲۹ آبان ۹۲، قهر حقیقی در حاشیه بازی دوستانه پرسپولیس و راه‌آهن باعث شد علی دایی عذر او را بخواهد. در آن بازی تدارکاتی، سرمربی سابق پرسپولیس حقیقی را از ابتدای نیمه دوم درون دروازه قرار داد، اما بعد از دریافت یک گل بد از امین منوچهری، دایی باز حقیقی را بیرون کشید! این اتفاق باعث رنجش خاطر علیرضا شد، او به حالت قهر راهی رختکن شد و کل کادر فنی پرسپولیس هم پشت سرش به رختکن رفتند. ماحصل این اتفاقات، اخراج حقیقی از پرسپولیس و بازگشتش به روبین‌کازان بود.

در این دو سال اما، دنیای فوتبال بازی‌های عجیبی با حقیقی کرد. او اگرجه در تیم باشگاهی‌اش فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد، اما به شکلی غریب پیراهن شماره یک تیم ملی را به دست آورد و حتی در جام جهانی هم فیکس شد. او وقتی ۲۳ آبان ۹۴ وارد ورزشگاه درفشی‌فر می‌شد، حالتی کاملا متفاوت با دو سال قبل داشت. حقیقی در قامت یک بازنده رفت و در سیمای یک قهرمان برگشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *