بازی دوستانه تیم خونه به خونه مازندران با یکی از سه تیم بالای جدول لیگ ترکیه در تعطیلات نیم فصل

نسیم ورزش: مدیرعامل باشگاه خونه به خونه مازندران، از توافق اولیه وقطعی شدن بازی تیمش با یکی از سه تیم بالای جدول لیگ برتر ترکیه در شهر بابل در پایان بازیهای نیم فصل رقابتهای لیگ دسته یک باشگاه های کشور خبر داد.hasan zade ghasem931-size200

قاسم حسن زاده در جمع خبرنگاران ورزشی نویس استان درمحل تلار خونه به خونه بابل گفت: شرایط برگزاری این بازی دوستانه فراهم شده و منتظر پایان بازی های تیم خونه به خونه در نیم فصل اول لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور هستیم.
وی دربخش دیگری به حضور باشگاه خونه به خونه مازندران وخرید امتیاز تیم بهمن شیراز در رقابتهای لیگ دسته یک نیز تصریح کرد: به همراه اعضای هیات مدیره حدود سه ماه قبل مذاکره ای چند ساعته با مدیران باشگاه بهمن شیراز داشتیم ودرنهایت درکمتر از ۵ ساعت توانستیم با توافق ورضایت کامل امتیاز این تیم را به نام بابل خریداری کنیم.
مدیرعامل باشگاه خونه به خونه مازندران ادامه داد: در پایان لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور در بیانیه رسمی از تیمداری وفعالیت ورزشی انصراف دادیم اما دراین مدت از سوی مردم ورزش دوست , امام جمعه و فرماندار درخواست های زیادی داشتم و خواهان حضور در ورزش به خصوص فوتبال بودند.
حسن زاده اظهار کرد: ما به خاطر دل مردم وجوان های این شهر امتیاز لیگ دسته یکی را خریداری کردیم و برای اعتلای فوتبال مازندران وصعود به لیگ برتر تمام تلاش وحمایت های لازم را خواهیم داشت.
وی افزود: پس از چهار سال تیم داری درکشتی و فوتبال درسطح کشوری ، قصد داریم درپنجمین سال فعالیت با تیم خونه به خونه مازندران، فوتبال استان را پس از سالهای به لیگ برتر بفرستیم.
مدیرعامل باشگاه خونه به خونه دربخش دیگری با بیان اینکه از مردم بابل وهواداران این تیم حمایت همه جانبه وصبرشکیبایی بابت نتایج این تیم در لیگ را انتظار داریم ، اضافه کرد: در هر صورت تیم جوان است ونیاز به حمایت دارد واز رسانه ها نیز بابت انتقادهای سازنده آنها برای بهترشدن تیم در راه صعود به لیگ برتر استقبال خواهیم کرد.
حسن زاده درپاسخ به سوالی درخصوص گنجایش ۴۵۰۰نفری ورزشگاه شهدای هفتم تیربابل در صورت استقبال هواداران برای بازیهای خانگی تیم خونه به خونه گفت: تمهیدات لازم دراین خصوص اندیشیده شده و بازیهای خانگی خونه به خونه در بابل برگزار وتحت هیچ شرایطی به شهرهای دیگر منتقل نخواهد شد.
وی همچنین از فراهم شدن مقدمات اولیه برای ساخت ورزشگاه بزرگ باشگاه خونه به خونه با حمایت مسئولان شهرستانی در بابل خبر داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *