بازیکن یک میلیاردی جدید در راه پرسپولیس

 

نسیم ورزش: محمدی را با یک میلیارد تومان و به صورت قطعی فقط به پرسپولیس می‌دهیم. رضایت‌نامه محمدی برای تیم‌های دیگر با همین مبلغ اما به صورت قرضی صادر می‌شود.

مالک باشگاه راه‌آهن گفت: قرار شد پرسپولیسی‌ها با محمدی توافق کنند و بعد برای دریافت رضایت‌نامه پیش من بیایند.

پیمان کیانیان در گفت‌وگویی، در مورد وضعیت مهرداد محمدی، مهاجم تیم فوتبال راه‌آهن اظهار داشت: تیم‌های استقلال، سپاهان، تراکتورسازی، گسترش فولاد و پیکان خواهان جذب محمدی هستند ولی ما تنها با قرارداد قرضی یک ساله او را به این تیم‌ها می‌دهیم.

وی ادامه داد: محمدی را با یک میلیارد تومان و به صورت قطعی فقط به پرسپولیس می‌دهیم. رضایت‌نامه محمدی برای تیم‌های دیگر با همین مبلغ اما به صورت قرضی صادر می‌شود.

مالک باشگاه راه‌آهن درباره اینکه چه کسی از باشگاه پرسپولیس برای انتقال محمدی، با او صحبت کرده، گفت: حسین هدایتی با من تماس گرفت. قرار شد آنها با محمدی توافق کنند و بعد برای دریافت رضایت‌نامه پیش من بیایند.

کیانیان تصریح کرد: محمود شیعی، مدیرعامل پیکان هم برای جذب محمدی تماس گرفت. مصطفی آجرلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی هم فکر می‌کرد محمدی سرباز است و قصد جذب او را داشت. من هم به او گفتم محمدی سربازی خود را به طور کامل گذرانده است.

وی در پایان، در مورد سرمربی آینده راه‌آهن خاطرنشان کرد: ما سه گزینه داریم و تا آخر این هفته تکلیف سرمربی را روشن می‌کنیم. می‌خواهیم تیمی ببندیم که یک بار دیگر به لیگ برتر برگردیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو