بازیکن کاله آمل : هواداران نقش بسیار زیادی در پیروزی های ما دارند

نسیم ورزش : بازیکن کاله آمل با بیان اینکه خوشحالم که موفق شدیم نتیجه بازی رفت در مقابل تیم گنبد را تکرار کنیم، گفت: هواداران نقش بسیار زیادی در پیروزی های ما دارند.

 

بازیکن کاله آمل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مهران فیض امام دوست شامگاه چهارشنبه و پس از کسب پیروزی مقابل تیم شهرداری گنبد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم و موفق شدیم مثل بازی رفت سه بر صفر از سد تیم خوب شهرداری گنبد عبور کنیم.

وی در رابطه با مصدومیت اخیر خود گفت: متاسفانه یک مصدومیت جزئی داشتم که به کمک دکتر قلی پور، پزشک تیم کاله برطرف شد و به تمرینات برگشتم و تلاش بسیار زیادی کردم تا به شرایط آرمانی خود برسم و بتوانم به تیم کاله کمک کنم.

سرعتی زن تیم کاله آمل در رابطه با هواداران پرشور تیم کاله آمل بیان داشت: دست تک تک این هواداران را می بوسم که هر بازی با وجود همه سختی ها از ما حمایت می کنند و هر بازی جو بسیار خوبی را برای ما می سازند.

فیض امام دوست خاطرنشان کرد:هدف اصلی تیم ما حضور در مرحله پلی آف بود و حالا که به آن دست یافتیم باید تلاش بسیاری انجام دهیم تا جزو چهار تیم برتر لیگ برتر والیبال قرار بگیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو