بازیکن پیشین پرسپولیس تهران با خونه به خونه مازندران قرارداد بست

نسیم ورزش: مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران، از ثبت قراردادرسمی این باشگاه با ‘ میثم نقی زاده ‘هافبک دفاعی پیشین تیم پرسپولیس تهران خبر داد.

 محمدنعمتی  گفت: ‘ میثم نقی زاده ‘ که سابقه بازی در تیم های ماشین سازی تبریز، پرسپولیس تهران، گسترش فولاد تبریز را درکارنامه دارد، فصل گذشته در تیم پدیده مشهد بازی می کرد.
وی افزود: این هافبک دفاعی عصرسه شنبه با عقد قراردادی دوساله ، پیراهن تیم خونه به خونه مازندران را برتن کرد.
مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران اضافه کرد: اضافه شدن نقی زاده به تیم خونه به خونه مازندران، تعداد بازیکنان لیگ برتری ودسته یکی این باشگاه در نقل وانتقالات پیش فصل رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور به ۹ بازیکن رسید.
روزشنبه همین هفته نیز’محمد خلیلی’ دفاع چپ فصل گذشته تیم خونه به خونه که به عنوان نیروی از استقلال تهران به این تیم آمده بود، با دریافت رضایت نامه دائمی از آبی های پایتخت، قراردادش را یک فصل دیگر با بابلی ها تمدید کرد تا دومین بازیکن سرخآبی های این فصل خونه به خونه باشد.
تیم خونه به خونه مازندران در فصل نقل انتقالات پیش فصل لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور تاکنون با ‘ رامتین سلیمان زاده، مهدی دغاغله، حمید کاظمی، مجتبی محبوب مجاز، سعید صادقی، عباس محمدرضایی، احسان سخندان، مهدی خیری و میثم نقی زاده ‘ قرارداد بست.
این تیم همچنین قرارداد ‘محمد غلامی، روح الله باقری، هادی خیری، حسین نائیجی، محمد علیزاده و محمد خلیلی’ را که فصل گذشته دراین تیم حضور داشتند، را نیز تمدید کرد.
تیم خونه به خونه مازندران درحالی برای دومین فصل حضور خود در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشورآماده می شود، که درفصل گذشته این رقابتها به مقام ششمی لیگ دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *