بازیکن مازنی لیگ برتر: در هر شرایطی عاشق پرسپولیسم

 

نسیم ورزش: رضائیان در تماسی با خبرنگاران ما ادعا کرد صحبت هایی که از قول وی درج شده مورد تایید وی نیست و او به هیچ وجه قصد نداشته چیزی از وی منتشر شود والا به طور رسمی و رودررو  صحبت خواهد کرد.

رامین رضاییان
گفتگوی ما با رضائیان درباره اتفاقی که در حال حاضر تبدیل به یک مشکل جدی برای او و باشگاه پرسپولیس شده است به درازا کشید اما رضائیان که این روزها درگیر بیماری پدر خود است، کماکان روی موضع خود مبنی بر سکوت کامل اصرار داشت. او می گوید فعلا مسائلی مهمتر از فوتبال در زندگی اش وجود دارد و مساله وی با باشگاه پرسپولیس نیز در مذاکرات مدیران باشگاه پرسپولیس با مدیربرنامه او حل خواهد شد.

رضائیان همچنین تاکید می کند هر اتفاقی که بیفتد عاشق پرسپولیس خواهد بود. او تاکید می کند آنچه که در شایعات گفته شده به هیچ وجه حقیقت ندارد .او می گوید : من درحدی نیستم که بخواهم به کلاس گذاشتن برای پرسپولیس فکر کنم .هواداران دوست داشتنی  پرسپولیس به زودی خواهند فهمید که من چقدر به این تیم علاقه دارم و این تنها با حرف نیست که عملا این مسئله  را در زمین فوتبال نشان خواهم داد.

این مکالمه البته شامل نکات مهمی بود اما با توجه به درخواست رضائیان مجاز به انتشار آن نیستیم. این مدافع ملی پوش که از چهره های کلیدی پرسپولیس در فصل گذشته بوده است، در روزهای آینده حتما پاسخ سوالات خوانندگان کثیر را خواهد داد.

ضمن آرزوی سلامتی برای پدر رامین رضاییان، در انتظار پایان این ماجرا خواهیم ماند. /ورزش ۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *